Skocz do zawartości

[SF] Bolo Invincibilis MarkXXIIIB"Nike"-scratch


artoor_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 160
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

artoor_k, napiszę tak - przyglądałem się sceptycznie Twoim poczynaniom i sądziłem, że wyjdzie Ci jakieś takie tandetne chińskie "niewiadomoco". Cieszę się, że tak bardzo się pomyliłem Będzie to jeden z najciekawszych modeli SF jakie widziałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artoor_k, napiszę tak - przyglądałem się sceptycznie Twoim poczynaniom i sądziłem, że wyjdzie Ci jakieś takie tandetne chińskie "niewiadomoco". Cieszę się, że tak bardzo się pomyliłem Będzie to jeden z najciekawszych modeli SF jakie widziałem...

 

Naprawdę miło przeczytać takie słowa po powrocie z uczelni...Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeee....fuuu... to nie SF, Mniemce pewnie już takie tanki na Słowian [i nas, POLAKÓW] szykują Wygląda bojowo, że hej, nawet łączenia na gąskach nie rażą. Nie no, ziomalu, gratulacje - wiem, nie jestem obiektywny, bom niemal od startu kibicował, ale pozwole sobie na oklaski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artoor_k kurcze jestem pełen podziwu Wyszło super Na początku jak patrzyłem na te zlepki różnych elementów to nie wierzyłem, że wyjdzie coś takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada, swietnie, widac ze od poczatku do konca (juz chyba prawie)realizowales swoja wizje. Tylko te patyczki od lizakow nadal mi sie nie podobaja, natomiast wszystko inne absolutnie super.

 

 

Przeczytac coś takiego od jednego ze zwycięzców II ZKM i twórcy APC z Aliena to naprawdę fajna sprawa Dziękuję A co do wizji...zmieniała się kilka razy na początku...głównie ze względu na brak doświadczenia

 

 

 

Łeee....fuuu... to nie SF, Mniemce pewnie już takie tanki na Słowian [i nas, POLAKÓW] szykują Wygląda bojowo, że hej, nawet łączenia na gąskach nie rażą. Nie no, ziomalu, gratulacje - wiem, nie jestem obiektywny, bom niemal od startu kibicował, ale pozwole sobie na oklaski ;)

 

Niemce? Oni mieli projekt P-1000 i P-1500...starczy im...Bolek jest nasz (no niech będzie że NATO-wski) Dziękuję za komentarz Lordzie

 

 

artoor_k kurcze jestem pełen podziwu Wyszło super Na początku jak patrzyłem na te zlepki różnych elementów to nie wierzyłem, że wyjdzie coś takiego

 

Cieszę się że udało mi się zaskoczyc także Ciebie w pozytywny sposób

Trzymajcie proszę kciuki dalej bo to nie koniec...żebym na końcówce się nie wyłożył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytac coś takiego od jednego ze zwycięzców II ZKM i twórcy APC z Aliena to naprawdę fajna sprawa Very Happy Dziękuję A co do wizji...zmieniała się kilka razy na początku...głównie ze względu na brak doświadczenia

Kurcze teraz to sie zarumienilem. Z APC to fakt jestem dumny, teraz zdobi polke jakiegos kolekcjonera w Hong Kongu.

Jeszcze raz wyznania uznania, bo naprawde jest za co. Czekam na finalne akcenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artoor_k co do Nautilusa to w necie są gdzieś modele z papieru oczywiście za darmo i legalnie do pobrania, nie sa one dokładne, ale jako baza do szkieletu może się nadać

 

LordDisneyland kurcze ja o tym samym wczoraj myślałem Patrzyłem na to ustrojstwo i tak właśnie myślałem, że ciekawie to wyszło, wielki masywny kombajn

 

Tutaj masz jak tworzyli to cudo: http://community.platige.com/news/53

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze taki kombajn...no ale jak to robić? tu kształt dużo bardziej skomplikowany,zupełnie inny niż w czołgu no i problem z kołami...za mało skilla w tym momencie posiadam A model -wycinankę Nautilusa mam

 

PS:

 

Pomalowałem gąski i działka. Jutro poprawki zielonym i brązowym oraz malowanie fartuchów...może też sidol się uda położyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artoor_k w sumie to zawsze coś podobnego można zrobić

Co do nautilusa z papieru to już miąłem go sklejać, ale jak zobaczyłem tę ilość detali... dałem sobie spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że 'Big Tank" już prawie na ukończeniu

 

A co do 'kombajnów', to przypomniało mi się coś. Wieki temu ogladałem anime "Venus Wars". Tam 'armia złych' dysponowała wielkimi tankami, z mnóstwem wierzyczek, miotaczami płomieni itp. Czołgi były ogromne W necie udało mi się znaleźc jedynie to:

 

http://www.youtube.com/watch?v=mBhrStQOZFs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już to artoorze widziałeś, ale strasznie mi się te Gattai spodobały

To chyba wersja treningowa, tyle tego żółtego koloru

http://www.hlj.com/shs09aoshigh.html

Chyba, że jesteś zdecydowany odpocząć od tanków ;)

JACER, ten film to chyba opowieść o Stadionie X-lecia w W-Wie No, tylko w W-Wie dźwigi ciut gorsze

Aha, szukam tej wycinanki Nautilusa i nic :/ Podrzućcie chłopaki adresik, okay?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lordzie podrzuc adres na priv to wyślę całą wycinankę co do tanków...chciałbym skończyc mojego Yamato w wersji bardzo sf więc na razie kończe Bolka i biorę się za okręcik a potem AH Hellhound i kolejnego tanka tyle że już z pudła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć...

 

Mam nadzieję że macie lepszy wieczór bo u mnie tragedia modelarska...najpierw pękła rurka doprowadzająca farbę do aerka...Pokląłem na czym świat stoi ale zrobiłem nową. Potem na iglicy uszczelka strzeliła. Zaizolowałem tymczasowo taśmą tamyi a potem jakby tego było mało to nowa rurka od farby wzięła i przepadła...no to zrobiłem nową i zrezygnowany podłączyłem aerek. Co ciekawe, jakoś działało więc pomalowałem fartuchy , pociągnąłem suchym pędzlem gąski , podmalowałęm co trzeba i położyłem sidola. Najgorsza mordęga to pomalowanie gościa który ma około 5 mm wysokości i doklejenie mu wędki ale jakoś się udało...tak TW Bolek wygląda teraz

951.jpg

952.jpg

958.jpg

957.jpg

 

A teraz dobieram kalki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei [after rail]...

Lordzie podrzuc adres na priv to wyślę całą wycinankę Very Happy

E, no przeca nie porwę się na sklejanie kartoniaka, chciałem tylko zobaczyć, jak takie cuś wygląda... A co , mejla ci chyba podałem ? Czy nie?

Model - szlachetny w swej potędze Zrób jakąś fotę ze szlugiem czy czymś takim, bo już ciut zatraciłem perspektywę .... Gęśle dużej urody. I na koniec - jakich mniej więcej oznaczeń wymaga Boluś? Może cuś się pomyśli ?

 

tragedia modelarska...najpierw pękła rurka doprowadzająca farbę do aerka...Pokląłem na czym świat stoi ale zrobiłem nową. Potem na iglicy uszczelka strzeliła. Zaizolowałem tymczasowo taśmą tamyi a potem jakby tego było mało to nowa rurka od farby wzięła i przepadła...no to zrobiłem nową i zrezygnowany podłączyłem aerek.

Chyba zostanę przy pędzlach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artoor jestem absolutnie zszokowany. Wyszlo duuuuzo lepiej niz sie spodziewalem. Zdecydowanie wyslij zdjecia do kogos od Warhammera, bedzie nowy pojazd jak nic. Gratulacje.

 

p.s. nawet o te rurki od lizakow przestane sie czepiac.

 

p.s.2 to teraz moze scratch, dewastatora Harkonenow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.disneyexperience.com/models/20klus_model.php oto link do modelu

 

A oto zamawiane fotki (szlugów nie mam )

pers1.jpg

pers.jpg

 

Co do oznaczeń to będzie jedna wielka improwizacja...mam powyciągane wszystkie resztki kalek i myślę co wybrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.