Skocz do zawartości

[SF] Bolo Invincibilis MarkXXIIIB"Nike"-scratch


artoor_k

Rekomendowane odpowiedzi

jedna wielka improwizacja

Słuszne rozwiązanie .... No to czekam na finisz, powodzonka!

A Nautek faktycznie niezły ;)

 

edit - jakbyś np. chciał kalkę z łepkiem dziwacznego nosorożca z holenderskiego Brewstera Model 339

http://www.michael-reimer.com/CFS2/CFS2_Profiles/PTO_Allies_ML-KNIL-Dateien/VLG-V_2.jpg

 

albo osobiste godło N.Sharpa z tej machiny

http://www.warbirdsite.com/BuffaloHobbyMaster.jpg

 

...to dawaj znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 160
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie zaglądałem tu kilka dni i....szok! Genialnie to wygląda! Dużo lepiej niż się spodziewałem!

 

Podoba mi się ten wynalazek

 

Dzięki

 

Artoor jestem absolutnie zszokowany. Wyszlo duuuuzo lepiej niz sie spodziewalem. Zdecydowanie wyslij zdjecia do kogos od Warhammera, bedzie nowy pojazd jak nic. Gratulacje.

 

p.s. nawet o te rurki od lizakow przestane sie czepiac.

 

p.s.2 to teraz moze scratch, dewastatora Harkonenow.

 

Ci od Warhammera musieliby wtedy przeskalować wszystkie figurki albo Bolka jak mi starczy odwagi to może wyślę Dzięki za komentarz

Devastatora-tego nibymecha czy czołg? może kiedyś...jak na razie znalazłem kartonówkę VF-1 z Macrossa i jak wrócę do scratchu to za nią się wezmę...chyba że mi coś strzeli i zrobię tego Nautilusa Póki co zbuduję upgradeowanego Yamato

 

Co do kalek...przydałyby się cyfry z których można złożyć dwa numery: 0075 oraz jakaś fajna pani z mieczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem...

 

No cóż...teoretycznie Bolo skończony ale muszę jeszcze pobrudzić go, okurzyć no i pociągnąć go matem a i podstawka nie ruszona. Dziś położyłem kalki i podmalowałem światła.Numer ID inny ale trudno...nie robi mi to specjalnej różnicy.

993-1.jpg

997.jpg

99-1.jpg

 

Tyle na ten moment. Za tydzień coś podgonię bo wypłata będzie. Kupię sklejkę,polistyren,pleksi,styrodur no i lakier matowy No i wtedy skończę mojego Bolo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artoor_k teraz już widac ten efekt końcowy Jestem pod wrażeniem tego co zrobiłeś

Tak jak już napisąłem wcześniej, nie przypuszczałem, że zlepek częsci od zegarka, starych częsci i plastiku da taki efekt, aaaa no i paski od zegarka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No,no.... Artoor twój Boluś jest dowodem na to że przypadkowe, pozornie nie pasujące do siebie śmieci i graty, mogą zamienić się w prawdziwe cacko .

Tylko tak dalej

Czekam na końcowy efekt,no i na podstawkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czołem!

 

Nie miałem jak działać ostatnio bo magisterka mnie przygniotła ale już oddana więc mam spokój do obrony (19 czerwca).Generalnie Bolek się nie zmienił,trochę go tylko przykurzyłem. Podstawka się robi. Zrobiłem już ją a teraz leży w piwnicy i schnie. Jest w zasadzie tak sama jak ta narysowana kilka stron wcześniej. Tylko po "wodę" do OBI muszę jutro skoczyć Zdjęcia zapodam jutro jak już będę na półmetku

 

PS:

 

dzięki za podtrzymywanie tematu koledzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Więc tak. Podstawka jest,wodą będzie dziś tzn. kupiłem ją już. Zaraz idę działać do piwnicy Dziś Bolek dostanie lakier półmatowy. Dlaczego półmat a nie mat okaże się jak będzie galeria Póki co ,l zmiatam do piwnicy kończyć projekt. Mam nadzieję że dziś nawet galeryję uda się zrobić

 

PS:

 

Dzięki za wsparcie koledzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.