Jump to content
Wojtek B.

[SF] "Zombie troopers", 1/35.

Recommended Posts

. I tak diorka będzie przedstawiać podwójne pomieszczenie bazy, po jednej stronie będą zombiaki a po drugiej jakiś naukowiec za grubą szybą będzie się przyglądał i robił notatki.

W takim razie powinna być jeszcze jedna figurka ...właściciela głowy, którą trzyma ten z flakami na wierzchu (Skoro zombie są odizolowane to musiały się poharatać nawzajem). W tym przypadku "bezgłowy" mógłby stać na nogach, bowiem przy "życiu" utrzymywał go wirus a nie własna świadomość

Pozdr.

. I tak diorka będzie przedstawiać podwójne pomieszczenie bazy, po jednej stronie będą zombiaki a po drugiej jakiś naukowiec za grubą szybą będzie się przyglądał i robił notatki.

W takim razie powinna być jeszcze jedna figurka ...właściciela głowy, którą trzyma ten z flakami na wierzchu (Skoro zombie są odizolowane to musiały się poharatać nawzajem). W tym przypadku "bezgłowy" mógłby stać na nogach, bowiem przy "życiu" utrzymywał go wirus a nie własna świadomość

Pozdr.

Truposze na większości filmach dało się zbić poprzez zmasakrowanie głowy, więc żywy trup bez głowy nie ma sensu.

Guest

Fajny temat Bo to jest po prostu logiczne. Jeśli mamy zombie, którego porusza wirus, to wirus nie zastępuje mięśni ani podstawowych funkcji. A więc wirus musi powodować określone zmiany w centralnym ośrodku nerwowym. Urwanie główy najzwyczajniej ucika ośrodek, w którym wirus może sterować ciałem - co nie zmienia faktu, że żywa może być nadal głowa

O......... ale morda, fajne zdjęcie .

Skończyłem pierwszą figurke, oto zdjęcia.

985f82b7ee8e7110.jpg

97a8c8faaa50f82fmed.jpg

Zastanawiam się czy skóre jeszcze bardziej nie wybielić, ale chyba jest dobrze

Pozdrawiam.

Guest

Ja bym ją na środku mocniej "posinił" i zrobił ciemne obwódki wokół oczu

Co jest! Larw nie ma ! Jestem oburzony! widd, non stop mi się śni, że podobny gość przesłuchu... tfu, egzaminuje mnie z historii starożytnej, z systemu wodociągów rzymskich w Dacji i to 9 lat po studiach.... Budzę się z nagłą potrzebą wypicia czegoś z puszki ....

Z ostatniej chwili........

Zmieniam a właściwie zmniejszam wykonanie diorki, teraz będzie to tylko winetka . Więc proszę zbytnio mnie nie... . Winetka na razie wygląda tak;

99ebe06bd7c8eb6e.jpg

Na niej umieszcze tylko dwa zombiaki zaprezentowane wcześniej.

Pozdrawiam.

Wiem, że może już po czasie, ale możesz zrobić takie coś:

Zakrwawione kafelki podłogowe i ściany wąskiego korytarza szpitalnego stały się świadkami sytuacji, w której amerykańscy żołnierze (czterech ich jest 2x Thompson 1x BAR i 1x truchło bez głowy) walczą z zombie. Podczas walki spańkowany oficer wybiega naprzeciw tym umarlakom, a ci w afekcie urywają mu głowę. Reszta oddziału wycofując się zasypuje zombie gradem ołowiu.

Wiem że to trochę chore, ale już taki jestem

A szkoda liczyłem na jakąś dioramke... ale może zainspirowałeś kogoś do zrobienia takowej. Cały czas czekam na efekt końcowy jak narazie wszystko jest ok

Mam nadzieję, że kogoś zainspiruje. Tak naprawdę pierwsze myślałem o winetce, potem o dioramie, może przy następnym projekcie(zacznę gdy skończe ten), odkupię swój grzech u Was .

A narazie przerwa świąteczna.

Pozdrawiam.

No i po przerwie....... . Zombiak nr.2 tak oto się prezentuje;

9c0f1d50af1b5d5b.jpg

d5a74ef563c28780.jpg

Teraz tylko podstawka i finito...

Pozdrawiam.

Pomysł i wykonanie zacne a ten nazi-zombie boski, siadam i czekam na końcowy efekt

A tak apropo trupów, zombie itp...wie ktoś może, gdzie można dostać czaszki, i ogólnie elementy szkieletów, albo i całe szkielety w 1:35?

Pomysł i wykonanie zacne a ten nazi-zombie boski, siadam i czekam na końcowy efekt

A tak apropo trupów, zombie itp...wie ktoś może, gdzie można dostać czaszki, i ogólnie elementy szkieletów, albo i całe szkielety w 1:35?

Przesyłam namiary na PW.

Dziękuje za podanie linku bardzo sie przydadzą

Witam. Ludziki zombie są po prosty super. Sam kiedyś 2 zrobiłem ale je przemalowałem na normalnych ponieważ nie wyglądały ładnie. Jeśli pozwolisz to sam takie zrobie i wrzuce na forum.

pozd.Arek17