Skocz do zawartości

[SF] "Zombie troopers", 1/35.


Wojtek B.

Rekomendowane odpowiedzi

. I tak diorka będzie przedstawiać podwójne pomieszczenie bazy, po jednej stronie będą zombiaki a po drugiej jakiś naukowiec za grubą szybą będzie się przyglądał i robił notatki.

 

W takim razie powinna być jeszcze jedna figurka ...właściciela głowy, którą trzyma ten z flakami na wierzchu (Skoro zombie są odizolowane to musiały się poharatać nawzajem). W tym przypadku "bezgłowy" mógłby stać na nogach, bowiem przy "życiu" utrzymywał go wirus a nie własna świadomość

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

. I tak diorka będzie przedstawiać podwójne pomieszczenie bazy, po jednej stronie będą zombiaki a po drugiej jakiś naukowiec za grubą szybą będzie się przyglądał i robił notatki.

 

W takim razie powinna być jeszcze jedna figurka ...właściciela głowy, którą trzyma ten z flakami na wierzchu (Skoro zombie są odizolowane to musiały się poharatać nawzajem). W tym przypadku "bezgłowy" mógłby stać na nogach, bowiem przy "życiu" utrzymywał go wirus a nie własna świadomość

Pozdr.

 

 

Truposze na większości filmach dało się zbić poprzez zmasakrowanie głowy, więc żywy trup bez głowy nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat Bo to jest po prostu logiczne. Jeśli mamy zombie, którego porusza wirus, to wirus nie zastępuje mięśni ani podstawowych funkcji. A więc wirus musi powodować określone zmiany w centralnym ośrodku nerwowym. Urwanie główy najzwyczajniej ucika ośrodek, w którym wirus może sterować ciałem - co nie zmienia faktu, że żywa może być nadal głowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatniej chwili........

Zmieniam a właściwie zmniejszam wykonanie diorki, teraz będzie to tylko winetka . Więc proszę zbytnio mnie nie... . Winetka na razie wygląda tak;

99ebe06bd7c8eb6e.jpg

Na niej umieszcze tylko dwa zombiaki zaprezentowane wcześniej.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że może już po czasie, ale możesz zrobić takie coś:

 

Zakrwawione kafelki podłogowe i ściany wąskiego korytarza szpitalnego stały się świadkami sytuacji, w której amerykańscy żołnierze (czterech ich jest 2x Thompson 1x BAR i 1x truchło bez głowy) walczą z zombie. Podczas walki spańkowany oficer wybiega naprzeciw tym umarlakom, a ci w afekcie urywają mu głowę. Reszta oddziału wycofując się zasypuje zombie gradem ołowiu.

 

 

Wiem że to trochę chore, ale już taki jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł i wykonanie zacne a ten nazi-zombie boski, siadam i czekam na końcowy efekt

A tak apropo trupów, zombie itp...wie ktoś może, gdzie można dostać czaszki, i ogólnie elementy szkieletów, albo i całe szkielety w 1:35?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł i wykonanie zacne a ten nazi-zombie boski, siadam i czekam na końcowy efekt

A tak apropo trupów, zombie itp...wie ktoś może, gdzie można dostać czaszki, i ogólnie elementy szkieletów, albo i całe szkielety w 1:35?

 

Przesyłam namiary na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam. Ludziki zombie są po prosty super. Sam kiedyś 2 zrobiłem ale je przemalowałem na normalnych ponieważ nie wyglądały ładnie. Jeśli pozwolisz to sam takie zrobie i wrzuce na forum.

 

pozd.Arek17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.