Skocz do zawartości

[SF] "Zombie troopers", 1/35.


Wojtek B.

Rekomendowane odpowiedzi

Więc i ja zaczne projekt S-F. Planuje przerobić figurki niemieckich żołnierzy z zestawów Dragona na zombie i tyle mam nadzieję, że nie muszę do tego projektu wymyślać jakiejś historyjki .

Narazie na warsztacie mam dwa figurasy;

f6a93b492f247da5.jpg

050cfbe1b351807c.jpg

Na tej ostatniej będą ukazane wnętrzności.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

HEHE!

Super pomysł. Ja bym to zrobił tak, że masz rozkopane polowe groby, wychodzący z nich zombie i jakiś wystrachany ruski soldat Czekam na efekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadnę, natchnęła Cię dodatkowa misja w najnowszym Call of Duty, gdzie ganiasz po budynku i strzelasz do nazi-zombie?

 

Podobne klimaty z nazi-zombie są w filmie "Eksperyment SS". Zresztą to całkiem przyjemny filmik, fajnie się go ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonałe! Czekam zwłaszcza na etap, gdy rozwiążesz problem malowania wnętrzności, duże pole do popisu

Osobiście dołożyłbym też częsty artefakt zombie - tzn toporek w ręku sunący po ziemi ;)

 

Mam też uwagę, otóż te zombiaki jakoś musiały wcześniej umrzeć - będziesz im robił rany postrzałowe ponad urwaną rękę i uszkodzone rejony brzucha? (bo to znowu częsty motyw z filmów o zombie, gdy jeden zombie gryzł/zaczynał konsumować człowieka i w ten sposób zamieniał go w zombie, stąd moje pytanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się zastanawiam, pomysł ciągle się rozwija. Chyba zrobię z tego małą diorkę, przedstawiać będzie historię która miała miejsce pod koniec wojny w jakimś podziemnym laboratorium. Trwa ewakucja najcenniejszego sprzętu, ludzi i broni do Argentyny i bazy na Nowej Szwabii(Antarktydzie), żeby zmniejszyć ryzyko wyjawienia sekretów na reszcie personelu testuje się wirus, który w początkowej fazie zamienia swoje ofiary w zombie a po pewnym czasie całkowitą śmierć . I tak diorka będzie przedstawiać podwójne pomieszczenie bazy, po jednej stronie będą zombiaki a po drugiej jakiś naukowiec za grubą szybą będzie się przyglądał i robił notatki. Czasu jest dużo więc będę kombinował a co wyjdzie to zobaczycie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Genialny pomysł !!! A co do historyjki, polecam film "Dead Snow", prawdopodobnie norweskiej produkcji, lekko wzorowany na "Armii Ciemności". Opowiada o grupie młodzieży która udała się w góry, na których to grasują szwabki-zombi i rozrywają wszystkich na kawałeczki z uwzględnieniem, że tak się wyrażę anatomii Warto obejrzeć dla samych postaci umarlaków w niemieckich świetnie odwzorowanych mundurach.

 

Pozdrawiam

Przemo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To projekt SF to wszystko może się zdarzyć.

Bartek14 nic nie stoi na przeszkodzie, możesz sam takie coś wykonać.

 

Właśnie, w tym projekcie grupowym jedyną przeszkodą jest wyobraźnia, ale hammera nie przewiduje , Bartek14 jak masz hammera, a przyłączysz się do projektu to ci podsunę pomysł.

A teraz postęp pracy(mały). Zaczęłem wstępnie malować jedną figurkę, i odrazu mówię, że na końcu malowania skóra będzie bardzo blada wręcz biała ale nie do przesady;

04d48b10674420b7.jpg

87ac574e4311d8ac.jpg

 

A drugiemu koledze przybyło coś do zabawy;

59a9964064e2724c.jpg

Nad główką jeszcze wieczorkiem popracuje.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mogłoby być coś w stylu armia umarłych z czasów II wojny światowej atakuje świat i mógłbyś tu dać jakiegoś amerykańca i naprzykład jakiegoś angola z sasu ( jeśli mógłbyś zakupić takie figurki)

broniących się przed zombiakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się zastanawiam, pomysł ciągle się rozwija. Chyba zrobię z tego małą diorkę, przedstawiać będzie historię która miała miejsce pod koniec wojny w jakimś podziemnym laboratorium. Trwa ewakucja najcenniejszego sprzętu, ludzi i broni do Argentyny i bazy na Nowej Szwabii(Antarktydzie), żeby zmniejszyć ryzyko wyjawienia sekretów na reszcie personelu testuje się wirus, który w początkowej fazie zamienia swoje ofiary w zombie a po pewnym czasie całkowitą śmierć . I tak diorka będzie przedstawiać podwójne pomieszczenie bazy, po jednej stronie będą zombiaki a po drugiej jakiś naukowiec za grubą szybą będzie się przyglądał i robił notatki. Czasu jest dużo więc będę kombinował a co wyjdzie to zobaczycie.

 

 

Zostaje przy tej koncepcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd hummer w czasie II WŚ ?

 

Nie doczytalem i sie pomyliłem .

 

 

Bartek14 jak masz hammera, a przyłączysz się do projektu to ci podsunę pomysł.

 

Figurki a tym bardziej Dioramki to nie dla mnie , przynajmniej na tym etapie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.