Skocz do zawartości

Shelby Mustang GT 350 H | Revell


Vybor89

Rekomendowane odpowiedzi

Posiedziałem jescze troche nad silnikiem i nie wyglada już jak nowy prosto z fabryki

Trudno powiedzieć, fotki nie sa najlepszej jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wiem że fotki są beznadziejne. ale co moge wymagac od aparatu w telefonie.

Cyfrówka jeszcze nie wróciła z serwisu...w przyszłym tygodniu powinna wrócic to wrzucę lepsze zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje oko,całkiem przyzwoicie I to w dodatku pierwszy raz

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

No na żywo wygląda o wiele lepiej. Narazie prace stanęły w miejcu...matura

Ale już niedługo ruszam dalej.

Jak tylko będę miał czas i coś pomajstruje przy modelu wstawie nowe fotki już robine cyfrówką na szczeście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Proste...egzamin maturalny....oblewanie zdanego egzaminu i tak w kolko

W tym tygodniu coś porobie...może amortyzatory i wnętrze.

 

Ps.Emaks czekam na gallerie twojego messerka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke podziałałem przy przeróbce amortyzatorów gdyż oryginalne niezbyt mi sie podobają

Oto 1 przymiarka:

b97f292eb5a2e29bmed.jpg

Skromnie ale prace powolutku idą do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składam raport z poczynionych prac

Od razu muszę się przyznac...Każdy od razu z was zobaczy że tablica zegarów w desce rozdzielczej jest inna niż oryginalna

niestety spaprałem oryginalna deskę podczas obróbki

Więc zrobiłem własną lecz tylko 3 zegarową. Nie dalem rady umieścic 5 zegarów. Starałem się ją zrobic jak najlepiej i mysle, że wyszlo nawet spoko.

Dorobie do niej tylko obwódke dookoła zalości zegarów.

Kierownica jeszcze przed lekkim washem.

Dorobiłem pasy do foteli i tu muszę wspomiec pewnego modelarza Emaksa za podsunięcie pomysłu na materiał na pasy

Jest to wstępny montaz i elementy są luźno umiejscowione

Obiłem też materiałem tunel we wnętrzu "wanny" i jestem nawet usatysfakcjonowany.

Spróbuje jeszcze dodac autograf Caroll'a Shelby'ego na schowku...zobacze jak to wyjdzie. Plus jakies drobne poprawki i detale na desce

To na razie tyle

 

d3de8ccbf055a310med.jpg

da3dfd01bddf28e9med.jpg

7ec42a6227a3126cmed.jpg

34e8514017f6fc08med.jpg

c19a0cc5b1c354c0med.jpg

 

Wiem że jakosc fotek jest taka sobie ale moją cyfrówke to moge wziąśc i o **** czasnąc. Więc odpuście mi uwagi co do samych zdjęc. W koncowej galerii będą zdjęcia zrobione przez profesjonaliste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... Zdjęcia tej jakości zbyt wiele nie mówią. Trzaba to zobaczyć w realu. Ja widziałem i mi się bardzo podobało! Zegary pierwsza klasa! Lepsze od pierwotnej wersji deski rozdzielczej! A pasy? Wykonanie super, co do szerokości... Nie wiem jakie są w oryginale! :P

Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszej budowie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasy są za szerokie to fakt....ale jak porownije ze zdjeciem to tak o 1/4 ale nie aż o 1/2

 

Fotka oryginalnych pasów:

http://www.mustangmonthly.com/featuredvehicles/mump_0702_1966_shelby_mustang_gt_350/photo_09.html

 

Poprawie to jeśli nie zapomne na razie porobie detale na desce i podpis Shelby'ego

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki

Trochę się nad nią napociłem ale z własnej winny i braku ostrożnosci[rozwaliłem oryginalną ].....no cuż....ucze sie na własnych błędach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasy są za szerokie to fakt....ale jak porownije ze zdjeciem to tak o 1/4 ale nie aż o 1/2 Very Happy

 

Kurde ale Mustang ma szerokie pasy . Teraz faktycznie pasy są minimalnie za szerokie

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się, że koledzy tak zareagowali

Sam byłem w lekkim szoku gdy zobaczyłem pasy na zdjęciach. Są bardzo szerokie. Sprawdzałem na kilkunastu zdjęciach i na każdych są takiej samej szerokości. Więc problem uważam za rozwiązany i dziękuję za uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie ukończone podwozie do małych poprawek + "zużyte" opony :

50c455b95e38be93med.jpg

7548e961d744a256med.jpg

e26c2e511a2dd49cmed.jpg

Prawe nadkole chyba przesadziłem i je poprawie...reszta na żywo prezentuje się dośc dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no to chodź i ją popraw Emaks

 

 

 

A tak serio to tylko na zdjęciu może byc jakies zludzenie co do krzywości opon. Wszystko jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie ślęczę nad komorą silnika i resztą "spodu" GT350-siątki Czyli wydech i zawieszenie: przód i tył. Wkrótce [myśle, że jutro po południu] uda mi się wrzucic fotki z zakończonych w/w prac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.