Skocz do zawartości

Shelby Mustang GT 350 H | Revell


Vybor89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Zaczołem już dłubac przy swoim 1 modelu samochodu. Wczesniej składałem samoloty z okresu W.W.II

Więc prosze o wyrozumiałośc

Wszelkie uwagi i rady mile widziane

Aktualnie siedze przy silniku. Zdjęcia postaram sie wrzucic od razu po ukończeniu śilnika , czyli mam nadzieje jutro najpóźniej we wtorek.

A tymczasem zdjęcie wszystkich części.

Z góry sorry za jakośc zdjec robionych moim se ale cyfrówka mi zdechła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Rada na przyszłość :

Edytuj posty

 

A co do modelu oczywiście powodzenia .

Mustang będzie malowany tak jak na pudełku ,czy Masz inne plany ?

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Będę pamiętał na przyszłośc o opcji edit

A co do malowania to rozmyślam nad 3 opcjami :

1]Takie jak na pudełku

7d264e193b16bde9.jpg

2]Szara karoseria z czarnymi pasami tak jak na slynnym GT 500 "Eleanor"

e4131a06ecfb744c.jpg

3]Biała buda z niebieskimi paskami

44acac8cd746172f.jpg

 

Raczej skłaniam się ku 1 ewentualnie 2 opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czujesz się na siłach postaw na opcje nr.2 , a jak nie to ta z pudelka nie jest aż tak całkiem zła

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

|Heh...ok znam juz 2 opinie...no cóż...nie będę się śpieszył z decyzją...musze to przemyślec dobrze...na razie kończę silnik [fotki stawie raczej jutro no chyba że dziś późnym wieczorem silnik wyschnie]i zaczynam robic wnętrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tornado , 3 jest już taka kultowa , ładna ale hmm cieżko się zdecydować. Ja bym wybrał 3 opcję z numerami startowymi . Propozycja 2 jeśli mowa o samym malowaniu nie pasowałaby do zwykłego Mustanga, takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. Dłubanina przy silniku zakończona, no może jakies małe poprawki lecz nie wielkie

Jestem usatysfakcjonowany z tego jak mi wyszedł ten silnik, lecz czekam na wasze opinie i zapewne niezłe baty

Niezwracajcie uwagi na kolor ramy wokół silnika, zostanie przemalowana na odpowiedni

d0fe371986d5cd41med.jpg

e1bd501c8d4709ecmed.jpg

182f22e82c0545aamed.jpg

16516743e64173bfmed.jpg

577e9dc4777e03f2med.jpg

7fbd71059a00afc7med.jpg

Zabieram się za wnętrze

A karoseria na 90% będzie taka jak na pudełku czyli opcja number 1

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej bez washa ... jest to mój 1 silnik i nie czuje się na siłach z brudzeniem go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem mógłbyś zrobić trzecią opcję kolorystyczną. Dlaczego?? Ano przez wzgląd na kultowość drugiego schematu malowania...popielato-srebrny z czarnymi pasami kojarzy się i kojarzyć się będzie z Eleanor czyli Shelby GT500.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie będe cudował z brudzeniem/postarzaniem/cieniowaniem. O to mi chodziło. Silnik zostaje tak jak jest ponieważ nie chce spaprac.Z wash'em pobawie się na kolejnym silniku.

Malowanie zrobie jak na pudle.Moze przy następnym modelu poexperymentuje. Wiem tylko że będzie to Hemi Cuda

A co do fotek to postaram sie wyciągnąc max z mojego k800i bo tak jak pisałem cyfrówka zdechła...zobaczymy kiedy wróci z serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak pękłem. W końcu trzeba iśc do przodu i spróbowac nowych rzeczy...

Posiedziałem jescze troche nad silnikiem i nie wyglada już jak nowy prosto z fabryki

Efekt chyba przeciętny...

c6e651b4d88fdebcmed.jpg

f5d1e63d18499399med.jpg

81d8c955e0e56856med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest najlepiej ale to Twój pierwszy taki silnik, dla mnie może być , ale pamiętaj na drugi raz że w zakamarkach jest najwięcej brudu .

Ps postaraj się robić lepsze fotki bez lampy błyskowej, ale np pod 1-2 lampkami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No postaramsie jescze poprawic i silhnik i fotki

Dzieki za szczera opinie

Jutro postaram sie poprawic silnik [i zdjecia ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.