Skocz do zawartości

PIPER PA-18 super cub Revell 1:32


albert091283

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem

 

i krótkie

Nic więcej nie powiem

 

Słuchawy rządzą - powinieneś zrobić mini warsztat, bo nic, tylko się uczyć od takiego majstra!

Z racji tego, że te słuchawki wzbudziły tak duże zainteresowanie pomyślę nad tym może na weekend dorobię jeszcze jedną parę i obfotografuje, opiszę krok po kroku i zamieszczę w odpowiednim dziale

 

Bajeranckie te słuchawki! Trzymam kciuki za resztę projektu.

Jeszcze raz dzięki

 

A poważnie, to dorzuć jeszcze mapę tudzież notatki pilota "porzucone" gdzieś na fotelu

Mapa już jest, bo taki był plan tylko jeszcze musze wymyślić jak ją ułożyć

a3b4462bc744b499m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

I nie mów mi teraz, że nie wychylisz klap. Po prostu masakra

Tzn. chodzi o lotki tak?? To cały czas myślę nad tym i nie wiem do końca. Stateczniki pionowy i poziome nalewno.

 

jak Ty to robisz?

Po prostu dużo cierpliwości i sporo czasu na oglądaniu zdjęć spędzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Koledzy i Koleżanki

Kolejny dzień prac przyniósł nie za wiele tylko oszlifowane skrzydła, wyciąłem lotki i posklejany do kupy kadłub i powoli to wszystko zaczyna nabierać kształtów samolotu. Jeszcze raz wielkie dzięki za miłe słowo.

e824f02a9f7906fbm.jpg e4a9c5fa5b7e41fbm.jpg

a983fa5169148167m.jpg b1e900c7f3ff2ca2m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki masakra

Szacunek za takie detale

Powodzenia przy dalszych pracach

Trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna maszyna , za dużo linii podziałowych i nitów to tam nie ma ale za to można szlifować i malować do woli ,brak szczegółów zewnętrznych znakomicie nadrabiasz drobiazgami w środku jestem ciekaw efektu końcowego.

 

Pozdrawiam Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak szczegółów zewnętrznych znakomicie nadrabiasz drobiazgami w środku

Staram się jak mogę i na ile pozwala mi moja wyobraźnia.

jestem ciekaw efektu końcowego.

Ja też jestem bardzo ciekawy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

zdążyłeś już obejrzeć wszystkie fotosy SuperCuba na airlinersach

Niestety nie, bo jest ich naprawdę bardzo dużo. Co do malowania zewnętrznego to moja propozycja z ankietką jest nadal aktualna?!! Jak ktoś ma coś ciekawego to proszę bardzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie po krótkiej przerwie w relacji. Od ostatniego razu dorobiłem nowe osłony silnika zamocowałem silnik do kadłuba i pomalowałem koła i komorze silnika.

e9201d7aa7ef26a0m.jpg ba304c4d5c960097m.jpg 23ef51308921a83fm.jpg

92ff7919f5026ab7m.jpg 94aa416019103cecm.jpg a9e30d3628799a84m.jpg

ddbc36bce1333fb1m.jpg

Przepraszam za nie najlepszą jakość zdjęć, ale coś mi się dzieje z aparatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do malowania zewnętrznego to moja propozycja z ankietką jest nadal aktualna?!! Jak ktoś ma coś ciekawego to proszę bardzo?

Aha- najwyraźniej się zagapiłem...

Może chwat z Chorwacyi?

http://www.airliners.net/photo/Piper-PA-18-...-Super/0380844/&sid=3db769a2004c98067e9e51e7eef3ac42

 

http://www.airliners.net/photo/AK-Zagreb/Piper-PA-18-...-Super/0621558/&sid=3db769a2004c98067e9e51e7eef3ac42

 

a może , jeśli nie odpowiadają ci paski, to modna kratka ?

http://www.airliners.net/photo/Piper-L-18C-Super/0697688/&sid=3db769a2004c98067e9e51e7eef3ac42

 

albo szlaczek? http://www.airliners.net/photo/Piper-PA-18-150-Super/0876054/&sid=3db769a2004c98067e9e51e7eef3ac42

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po raz kolejny.

Po pracy przyszedłem do domu i wielkim bananem na ustach, bo w końcu nadszedł weekend a co za tym idzie nadzieja,że dłubnę coś przy PIPERKU a tu wielkie zdziwienie i rozczarowanie, bo niestety w pudełku skończyły się części i tak tylko dorobiłem rolki cięgien lotek i oczyściłem zastrzały. Wielkimi krokami zbliża się malowanko. Może jutro albo w niedziele.

No i w dalszym ciągu brak pomysłu na kolorek może faktycznie zrobię jakąś kolorową wariacje, nie wiem prześpię się z tym.

b8a37b12c53dc4bdm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście to bym preferował to pudełkowe malowanie, ta czerwień jest dużo ładniejsza niż te białe malowania... trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku krotnym przejrzeniu strony. Airliners.net nie rzuciło mi się w oczy nic, co zwaliłoby mnie z nóg. I mając chwilkę wolnego czasu maźnołem coś sam tylko teraz potrzebuje waszej pomocy w doborze wersji malowania skrzydeł od góry. I tak piszcie, która wersja waszym zdaniem jest najlepsza. Literka S oznacza spód skrzydeł stateczniki poziome też będą niebieskie od spodu.

98c43ec9509b4e04med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.