Skocz do zawartości

PIPER PA-18 super cub Revell 1:32


albert091283

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

I tym oto sposobem dokonaliście wyboru, za co dziękuję!!! Zwycięzcą okalał się wariant nr.1 Zgodnie z tym rozpocząłem malowanie na pierwszy ogień poszły kolory żółty i czerwony. A przedtem delikatne cieniowanko z takim efektem.

Model zamaskowany i gotowy do wjechania do lakierni. (Bardzo pyłowej)

548a8d0846ae7230m.jpg

Cieniowanie

e2a892a901820496m.jpg 01f51199d1c97babm.jpg

Nakładanie kolorów

617500f44a245caam.jpg 9838a3b896dfb1fbm.jpg

df494a4f5930fd71m.jpg 6fafe950387fd32am.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

 

Bardzo fajny model tutaj powstaje i w ciekawym malowaniu.

 

Model jest genialny !

Na początek Wielkie dzięki chłopaki!!

 

A teraz do rzeczy czerwony i żółty wysechł, więc wziąłem się za maskowanie i malowanie trzeciego koloru. Kilka zdjęć teraz jak wyschnie to przeszlifuje kilka miejsc na mokro, bo czepiło się kilka paprochów i pomaluje klarem a potem kilka pierdół i składanie wszystkiego w całość. Dobra koniec pisania teraz czas Na oglądanie:

0065bf05be533be2m.jpg

8cd45cb91aaec050m.jpg c05a9263b389fd3cm.jpg 53bf67b3747b55e5m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po raz kolejny i zarazem po raz ostatni w warsztacie. Dzisiaj nałożyłem kalki. I tu mała niespodzianka polaczek. (Znaki rejestracyjne fikcyjne) oto jedno zdjęcie ukończonego modelu reszta niebawem w galerii. Miłego patrzonka.

 

fcf3860b414e451fm.jpg

Dzięki wszystkim za miłe słowo podczas budowy i pomoc!! Pozdrawiam Albert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albert!!Nieee...Model cudowny

 

Fajowski model.... BRAWO...

 

BRAWO, pinknie wygląda w tych kolorkach, czekam na galeryje

 

Ale za kolorki to masz takie ogroooomniaste już to pisałem, ale nie zaszkodzi napisać jeszcze raz: PIĘKNIE

Dziękuję bardzo!!!!

Już galeria? Tak szybko? Nie będzie żadnych bonusów w stylu słuchawek?

No żadnych dodatkowych słuchawek już nie przewidziałem, ale mam plan na galeryjkę, ale to niespodzianka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Witam, model jest genialny. Oka od niego nie da się oderwać Albercie zainspirowałeś mnie !

Podobno lipnon inspiruje, ale dziękuję miło mi, że ja też

 

Dobra to już naprawdę ostatni post z mojej strony i takim optymistycznym akcentem zapraszam do GALERII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barzdo ciekawy model taki inny, ładnie wykonany i pomysł na zdjęcie tez super. Bardzo dobry samolot po wojnie takie latały w Aeroklubie Kujawskim w Inowrocławiu ale mnie jeszcze na świecie nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barzdo ciekawy model taki inny

Na początku miała być wersja pseudo wojskowa, ale z czasem przerodziło się w cos takiego i wydaje mi się, że na korzyść, bo na forum za mało cywili jest.

i pomysł na zdjęcie tez super.

Cos innego jak na sztucznym tle i w sztucznym świetle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.