Skocz do zawartości

Sfinks


rtoipmodest

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie dotarłem do sklepu dla plastyków i nabyłem niebieski brystol.

Foty robione dziś na dworze. Kolorki jak widać różne. Generalnie mimo zastosowania wielgachnego parasola było chyba za dużo światła.

Fotki poddałem retuszowi w Photoshop - kontrast i jasność. Mogłem jednak przegiąć pałę bo monitor u rodziców jest dość jasny

 

fdb992b7247e756dmed.jpg

27f944ab83788d6emed.jpg

9963f046dff9c175med.jpg

e8ebc4ca38ffa11amed.jpg

63afb10d2ae33825med.jpg

7d1e1310687841bcmed.jpg

358568de709eb6d5med.jpg

463b0fdda8a5f4f0med.jpg

48bbd595a90ae819med.jpg

6ec4e8d2f27ff539med.jpg

a16bc44846e7fe3emed.jpg

5d512e17e0084cf7med.jpg

d1b0210db5c68c5amed.jpg

279b7b0ea60bfd5emed.jpg

95b5ffb0577d56d1med.jpg

4df7306ce582064cmed.jpg

363cc7eba2a0b10dmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wygląda na to że będę miał zaszczyt skomentować jako pierwszy:

Jak napiszę że rewelacja to zabrzmi to może banalnie ale to prawda

mimo zastosowania wielgachnego parasola było chyba za dużo światła.
Wcale nie. Zdjęcia ostre, doświetlone - palce lizać

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem sie gromów, ze fotki takie małe

Model oczywiście w 72, firma Emhar + przeróbki.

viewtopic.php?t=12138&highlight=whippet

48bbd595a90ae819m.jpg

Najgorsze, ze na fotach wszystko wyglada inaczej niż w realu.

Przekomałem się o tym np. na ostatnim Światowidzie podziwiając saudyjskiego V-150.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie! Naprawdę doskonała robota. Zachwyciły mnie figurki. Perfekcyjne detale umundurowania. Czołg też świetny i wg mnie całość prezentuje się wyśmienicie.

 

Popieram w sprawie zdjęć: nie ma nic do zarzucenia w kwestii jasności, czy kontrastów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki troszkę małe, ale widać wszystko (czy tam prawie wszystko), model wygląda bardzo realistycznie i mi się podoba.

 

Zastanawia mnie tylko motyw sytuacyjny. Dlaczego czołg stoi na torach kolejowych, a do tego siedzi sobie na nim Janko muzykant i sobie pogrywa - przecież w każdej chwili może pojechać pociąg? Pewnie twój pojazd tylko przejeżdża

 

 

pozdrawiam

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do scenki. Połudnowa Rosja, wiosna 1920r. Raczej zaplecze frontu - karabiny były bardzo kiepskie i nie chciało mi się ich dorabiać.

Tory dałem po to by pokazać coś nowoczesnego. Więcej infrastrukrury się nie zmieściło.

Dlaczego stoi na tym przejeździe sam nie mam pojęcia Może obok są inne tory i niebawem wjedzie na platformę. Co do ludków to grajek jest czołgistą, podobnie jak oficer na torach. Oboje mają czerwone lamówki na spodniach. Pancerniak pokazuje czołg podoficerowi z samurskiego pp. Fajny byłby oficer z dyw. uderzeniowej "gen. Korniłowa", ale poległbym na naszywkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.