Skocz do zawartości

[PBG] Projekt Grupowy - Niszczyciele typów Benson i Gleaves


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Super Moderator
poproszę o dopisanie do listy, spróbuję swych sił ze statkami, co by się nie rozdrabniać , od razu z dwoma
No to witamy "siódmego" i to w dodatku z obszernym projektem dwóch jednostek. Będą to okręty takie jak w pudełku czy jednak będziesz chciał na ich podstawie zrobić inne jednostki z tej klasy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Super Moderator
Zobacze jak się temat rozwinie i czy znajde czas i kase na nowy model bo powiem że projekt bardzo ciekawy się robi.

Pozdrawiam

Liczę, że ci się uda, chociaż sam wiem jak to jest z kolejnymi zakupami i kilkoma nierozpoczętymi projektami człowieka zawsze korci by coś dokupić i zacząć coś nowego... Taki to już urok tego hobby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd ja to znam, już drugą szafę zająłem modelami i jednocześnie robię chyba z 5 modeli. Wczoraj dostałem dwa kokpity żywiczne do F-16 i A-10 i siłą zmusiłem się do odstawienia ich na najwyższą półkę, żeby mnie nie kusiły. Nie mniej jak zobaczyłem tak zacne grono w projekcie grupowym szybko się złamałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba mam problem z wybraniem który model wybrać, coś czuję że w weekend trzeba będzie wybrać i zabrać się do roboty, stawiam raczej na jakiegoś pudełkowego bohatera z blaszką Goldsów jako dodatek, najbardziej kusi mnie Laffey

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem napisałem nad tą fotką, ale pytanie czy robić czy nie, spora upierdliwość te kalki. W dodatku patrząc na instrukcję i to zdjęcie jest spora różnica w rozmieszczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem napisałem nad tą fotką, ale pytanie czy robić czy nie, spora upierdliwość te kalki.

nie zuważyłem tych dwóch słów ale zgodzę się, że położenie tych kalek łatwe nie będzie choć oczywiście będę próbował to zrobić

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki macie pomysł do czego te kalki jakoś nie mogę zlokalizować tych wzorków na zdjęciach.

Te ,,wzorki" to wykładzina antypoślizgowa, z tego co się orientuje na każdym okręcie mogłaby być inna... [układali ją chyba jak chcieli...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pierwszym poście umieściłem spis uczestników projektu wraz z linkami do relacji warsztatowych

 

a przy okazji chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom za przyłączenie się do wspólnej zabawy i życzyć samych pozytywnych wrażeń z budowy

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

projekt wystartował i myślę, że ma się dobrze, nie omówiliśmy sprawy ewentualnego przyłączenia się innych użytkowników (gdyby takowi chętni zachęceni naszym przykładem się pojawili ), co koledzy sądzą na ten temat?

sam nie widzę przeciwskazań

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

projekt wystartował i myślę, że ma się dobrze, nie omówiliśmy sprawy ewentualnego przyłączenia się innych użytkowników (gdyby takowi chętni zachęceni naszym przykładem się pojawili), co koledzy sądzą na ten temat?

sam nie widzę przeciwskazań

Im więcej uczestników tym ciekawiej.

 

Pozdrawiam,

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.