Skocz do zawartości

Anneliese Konigstiger + scenka "Węgry 1945" 1:35


jager27

Rekomendowane odpowiedzi

A tak poza tym... nie mam jakoś pomysłu co podłożyć żeby dostosować się do postu Jakuba S. i żeby to zawieszenie faktycznie lepiej wyglądał? Macie jakiś pomysł?

kawałek płyty lotniska

 

skoro już zainwestowałeś we friule to poświęć KT trochę więcej czasu.. wykretuj.. rozmontuj zawieszenie, ewentualnie je potnij, i dopasuj do podłoża.. wywal w diabły tego gościa co to brwi próbuje sobie opalić panzerfaustem i zróżnicuj tamten pagórek (sterczące dechy, pojedyncze cegły, stary bujany fotel, szuflada z komody, pluszowy miś, wózek dla lalek bez lalek, cokolwiek co jesteś w stanie zdobyć lub wykonać samodzielnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 163
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kompozycja nierealna bo:

 

Co robi ta ekipa na balkonie? przyszli pooglądać sobie widoczki? Chyba nie, ci faceci w czerni to chyba pancerniacy, no nie wiem kto by się porywał w taki widoczne miejsce jak balkon w zimie w czarnym mundurze, do tego ten czołg wygląda jak by wjechał do budynku tylko po co? Z jednej strony niby jak to tylko frontowa ściana bo reszta jest zniszczona to chyba nikt rozsądny się nie pakował by ani na balkon ani w sąsiedztwo takiego czegoś zwłaszcza ludzie z czołgiem który niemal zachaczył o mur i mógł spowodować zawalenie tej ruinn.

No i ten koleś z panzerfaustem, jakoś tak nijako się przypanoszył na burte czołgu i celuje z panzerfausta w jakiś obiekt i stoi jak kaczka na strzelnicy.

Jedyne co było trafne, to ten germaniec z mp40 co idzie wzdłuż muru.

Do technik malarskich i ozdobniczych się nie wypowiadam, bo każdy stara się jak może i każdy reprezentuje jakiś poziom w modelowaniu.

Przykro, musisz jakoś bardziej urealnić te scenke, zlikwidować buble tej ekipy na balkonie i coś zrobić też z czołgiem i jego ustawieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grach Strzelanie pod dużym kątem jest trudne Na to są kursy a wątpie aby pancerniak przeszedł kurs strzelania pod stromym kątem. No chyba że "iwany" były by 30 metrów od nich ale nic na to nie wskazuje To tak trochę czepialsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grach Strzelanie pod dużym kątem jest trudne Na to są kursy a wątpie aby pancerniak przeszedł kurs strzelania pod stromym kątem. No chyba że "iwany" były by 30 metrów od nich ale nic na to nie wskazuje To tak trochę czepialsko

Sami radziliście a ja się was posłuchałem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego czołg rozjeżdża drabinę tym frycom stojącym na balkonie?!

A skąd wiesz że on jedzie?? Może stoi. Kierowca nie zdażyl wychamować i zaraz da wsteczny???! 70-tonowy Tygrys to nie BMW, że naciskasz hamulec i stoi.

Kupiłeś Friule?!

Nooo!! Ze 2 miesiące temu A co do tego hamowania gdyby ktoś chciał napisać, że to nie możliwe... Takim wielkim pojazdem w mieście trzeba na prawdę nieźle wywijać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet ja jeszcze o tym nie myślę...

 

ani ja :p

 

chłopaki relax...

Po pierwsze uważam, że jeżeli modelarz, który nie czuję się jeszcze dobrze w składaniu, malowaniu swoich modeli i doskonale o tym wie on sam to nie powinien zabierać się za większe projekty typu dioramy bo nie oszukujmy się są cholernie ciężkie do przedstawienie w naturalny i realistyczny sposób...

 

jager27 skończ tą scenkę na swój sposób jeżeli nie słuchasz porad bardziej doświadczonych kolegów i zacznij sklejać same modele by dojść do większej wprawy, dopiero potem wgłębiaj się w to bardziej, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jager27 skończ tą scenkę na swój sposób jeżeli nie słuchasz porad bardziej doświadczonych kolegów i zacznij sklejać same modele by dojść do większej wprawy, dopiero potem wgłębiaj się w to bardziej, pozdro

Kiedys musi być pierwszy raz

skończ tą scenkę na swój sposób jeżeli nie słuchasz porad bardziej doświadczonych kolegów

Nie wszystko da się już zrobić. Wcześniej FAZZY napisał żebym coś dorobił i dzś siadłem i dorobiłem meble (sami ocenicie jak wstawie zdjęcia)

doskonale o tym wie on sam to nie powinien zabierać się za większe projekty typu dioramy

Ta mi nie wyszła bo jest miejska i jeszcze przecierz nie skończona, ale polne łatiejsze. Jednym zdaniem - robię co mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys musi być pierwszy raz

Zgadza się, tylko po co zabierać się od razu za taką wielką dioramę? Posklejaj same modele, gdy dojdziesz do dużej wprawy zacznij robić do nich małe przyciągające oko podstawki (według mnie to fajna sprawa, a model bez podstawki jest goły), a dopiero później można zabierać się za wielki projekt typu diorama

Nie wszystko da się już zrobić. Wcześniej FAZZY napisał żebym coś dorobił i dzś siadłem i dorobiłem meble

Czekamy na foty:>

Ta mi nie wyszła bo jest miejska i jeszcze przecierz nie skończona, ale polne łatiejsze.

Miejska nie miejska wszystkie łatwe nie są, nawet pustynna.

Jednym zdaniem - robię co mogę.

a możesz na pewno dużo dużo więcej, każdy może, trochę wiary

 

Poszła pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.