Skocz do zawartości

IVECO-Magirus DLK 23-12 PSP Chrzanów


Bodzio

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 months later...
  • Odpowiedzi 134
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Trochu się temat zakurzył, więc czynie swą powinność i go odświeżam.

Ostatnio coś mnie skusiło powrócić do tego modelu. Trochu w nim pogrzebałem. I oto co z tego wyszło:

-położony clear(2 warstwy),

-zapuszczone linie podziału

-we wnętrzu dodałem CB, zeszyt- jeżeli można to tak nazwać i hełm strażacki(klocek Lego )

-pomalowałem uszczelki(markerem)

-wykonałem lustra z foli chromowanej

-wszystko poprzyklejałem do kupy i oto tak się prezentuje gotowe prawie że podwozie pod zabudowę(brakuje obrysówek na dach,anteny CB- i co najważniejsze , nie wiem czy będą Polskie kalki)

 

3944163.jpg

3944165.jpg

3944169.jpg

3944171.jpg

3944173.jpg

3944177.jpg

3944182.jpg

3944185.jpg

 

Drabinka posiada już linki, wykonałem to już w lutym, czeka na podkład i kolorek.

Jak uporam się z drabiną to w sumie to już był by koniec ;)

 

Teraz jestem zmuszony na kilka tygodni , może kilkanaście dni jak dobrze pójdzie , odpocząć od modeli. Miałem operacje na rękę(prawą) , co dotkliwie uniemożliwia mi robienie modeli.

 

P.S. Zapomniałem napisać. Kabinka jest przymocowana już na zawiasach no i krzywo leży... Na razie nie mam pomysłu co z tym zrobić. Ale w sumie w tak starym aucie zawieszenie kabiny przecież może siąść,od częstego wsiadania i wysiadania

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby kask(chełm) od LEGO??
-we wnętrzu dodałem CB, zeszyt- jeżeli można to tak nazwać i hełm strażacki(klocek Lego Razz )

 

 

Diesel fan dzięki i fajnie że nie tylko mi się podoba

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzięki Kuba, w sumie też tak po drobnych przemyśleniach do tego doszedłem i raczej tak to już zostawię.

 

Powoli ku końcowi.

Drabina, olinowana i pomalowana srebrnym kolorkiem.

Oprócz tego delikatnie pobrudziłem linki, wraz z "kołowrotkami".

Przykleiłem drobne drobiazgi typu lampy i koguty( malowane pędzlem + pomalowana na czarno uszczelka w około klosza)

No i pędzlem( znowu ... ) pomalowałem na czarno nakładki antypoślizgowe, w ilości 101 szt. ...

 

4081111.jpg

4081115.jpg

4081123.jpg

 

Pozostał mi do zrobienia jeszcze kosz i drobne popierdółki.

Czyli jeszcze z jedna aktualka i potem galeria ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie będę dawał aktualki, bo i w sumie nie było by w niej za bardzo co pokazywać.

Zapraszam Was za to do Galerii, ponieważ model został ukończony

 

Wielkie dzięki za śledzenie i komentowanie

 

4132224.jpg

viewtopic.php?t=22701

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.