Skocz do zawartości

IVECO-Magirus DLK 23-12 PSP Chrzanów


Bodzio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kable mają tyle do oryginału co piernik do wiatraka

Wiesz, pierniki robi się z mąki, a tę mamy z młyna, który w dawnych czasach był właśnie często zlokalizowany w wiatraku - więc jednak trochę mają wspólnego...

Mnie się tam podoba

 

wielkamucha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Pobrudziłem silnik,jeżeli można to nazwać pobrudzeniem

 

2748387.jpg

2748388.jpg

2748389.jpg

2748390.jpg

 

Szczerze ,to nawet mi się podoba ,ale zdaje sobie z tego sprawę że za bardzo przesadziłem Ale dopiero się uczę, tak więc sami wiecie jak to jest

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik już na stałe przymocowany do ramy :

DSC03010.jpg

DSC03011.jpg

Styrałem też zbiornik paliwa:

DSC03013.jpg

DSC03014.jpg

Pomalowane od spodu obudowy skrzynek:

DSC03015.jpg

 

I porobiłem sobie fotki całości(szkoda tylko że tak marnej jakości )Kabinka leży krzywo bo nie jest niczym przymocowana

DSC03001.jpg

DSC03002.jpg

DSC02999.jpg

DSC03000.jpg

DSC02998.jpg

DSC03005.jpg

DSC03006.jpg

 

I mam do Was takie pytanko. Czy białe "kapsle" na przednich felach będą pasować do całości ?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Lekko przepalony wydech :

 

2886638.jpg

2886636.jpg

2886634.jpg

 

Może w końcu z okazji zbliżających się ferii, zacznę bawić się w "olinowanie" drabiny

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten strażak, a drabina faktycznie robi wrażenie

Mam pytanko, czy na drabinie są odwzorowane nakładki antypoślizgowe ? jeżeli tak, to waro było by je pomalować na czarny mat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już odpowiadam na wszystkie pytanka :

 

Mam pytanko, czy na drabinie są odwzorowane nakładki antypoślizgowe ? jeżeli tak, to waro było by je pomalować na czarny mat.

Tak są. Oczywiście będą malowane-pędzelkiem

 

To jak już bawimy się w "100 pytań do" Smile to powiedz Bodzio jak wykonałeś tylne światła? Czym je pomalowałeś i za pomocą czego przykleiłeś je do zabudowy?

 

Tylne światła przełożyłem z Mercedesa Actrosa MPII,następnie pomalowałem je farbkami typu clear Humbrola-pędzlem Obudowę lamp malnołem na czarny mat,a do wnętrza lampy wsadziłem kawałek foli chromowanej,po zewnętrznych stronach lamp dorobiłem pomarańczowe odblaski.Następnie wszystko przykleiłem Humbrolem ClearFix do zabudowy

 

Dzięki za komentarze

Nie powiem, ale na mnie drabina też robi wrażenie

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brudzing całkiem całkiem ale.... pracowałem przy silnikach z strażaka i nawet kilkunastoletnie strażaki nie miały tak brudnego silnika. Chyba że odwzorowałeś straż z OSP ,ale oni chyba nie mają takich drabin i to się by kłóciło z Twoim tematem modelu?

 

A drabina jest imponująca, jak się już dowiedziałem kilka razy by drabina była rozłożona model musi być dobrze posklejany, bo źle, niedokładnie posklejane podpory lub zawieszenie powodowały ,że przy rozłożonej drabinie auto się wywracało. Dlatego wielkie dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brudzing całkiem całkiem ale.... pracowałem przy silnikach z strażaka i nawet kilkunastoletnie strażaki nie miały tak brudnego silnika. Chyba że odwzorowałeś straż z OSP ,ale oni chyba nie mają takich drabin i to się by kłóciło z Twoim tematem modelu?

 

Zdaję sobie z tego sprawę że "z deczka" przesadziłem-robiłem to pierwszy raz i nie do końca wszystko wyszło git. Miejmy nadzieje że przy następnym modelu wyjdzie lepiej,a przy następnym strażaku na pewno

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość głupie z mojej strony pytanie ,no ale muszę

Od której strony pomalować koguty ? Wewnątrz ,zewnątrz ?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.