Skocz do zawartości

s.W.S & 3,7cm Flak 43, Revell 1:35


Roobert

Rekomendowane odpowiedzi

Krzywo (niesymetrycznie) wkleiłeś tą blaszkę imitujacą okrągły panelik inspekcyjny na elemencie z cięgnem do elewacji (chyba) celownika...

Wiem, idzie to do poprawki. Przy okazji zauważyłem taką rzecz. Jak coś przyklejam na CA i chcę, żeby szybko złapało to element klei się do wszystkiego ale nie do modelu, za to w miejscach, gdzie chcę dłuższego trochę czasu żeby zrobić poprawkę to łapie w sekundę i pozostaje rwanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Widać na 1 focie wypychacze ale jak się poskłada całość do kupy to nie widać ich więc z lenistwa nie usunąłem

 

Oj nie ładnie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, Flak gotowy. Zostało mu zamontować celownik i magazynki z amunicją. Właśnie się malują więc na następnych zdjęciach będzie gotowy w 100% Zastanawiam się, czy go nie za mocno poobijałem Kilka łusek dałem do kosza i tego łapacza na dole. Kabina kierowcy i platforma też są już bazowym machnięte i niebawem dostaną obicia i pozostałe zabiegi. Dobra teraz zdjęcia działka.

DSC01572.jpg

DSC01575.jpg

DSC01576.jpg

DSC01577.jpg

DSC01578.jpg

DSC01580.jpg

DSC01581.jpg

DSC01583.jpg

Trochę słabo na zdjęciach widać obicia. Najpierw gąbeczką zrobiłem rozjaśnionym bazowym ślady a później mieszanką brązu i ciemnoszarego. na zdjęciach widać tylko ten ciemniejszy Jakieś światło dziwne dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały updejt. Tak fajnie wygląda z amunicją, że zrobiłem foty . Jeszcze brak celownika. Myślałem, że nie uda się zrobić dobrych zdjęć bo spory półmrok jest w pokoju przez chmury burzowe. Ale aparat jakoś wyciągnął bez dodatkowego oświetlenia i lampy błyskowej.

DSC01585.jpg

DSC01590.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te łuski jak dla mnie za nowo wyglądają jak na te działko ;) Jakoś tak od razu rzucają się w oczy

 

No raczej nie strzelali z tych samych pocisków tylko dostawali nowe :|

Jest genialnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te łuski jak dla mnie za nowo wyglądają jak na te działko ;) Jakoś tak od razu rzucają się w oczy

 

No raczej nie strzelali z tych samych pocisków tylko dostawali nowe :|

Jest genialnie

 

trzeba by się zastanowić czy w ogóle stosowali mosiężna łuski a nie stalowe malowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie 2 dni kabinkę robiłem. Już jest skończona Dorobiłem antenę i powklejałem wszystkie włazy. Przód i błotniki poobijałem solidnie, w końcu one pierwsze mają kontakt z otoczeniem jak się przeciska po krzaczorach czy przytula do innych elementów krajobrazu.

DSC01591.jpg

DSC01592.jpg

DSC01593.jpg

DSC01594.jpg

DSC01595.jpg

DSC01596.jpg

DSC01597.jpg

DSC01598.jpg

A tu delikwent, którego powoli paciam.

DSC01599.jpg

Na tej focie widać jakby zacieki na pancerzu. to nie jest od farby a sido nie ma wszędzie jednolicie półmatowej powierzchni i robi takie wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, dziś wydłubałem element krajobrazu wokół pojazdu. Mała rzecz a cieszy Słup telegraficzny zrobiony z nieznanej mi rośliny bo badyl leżał na ziemi. Izolatory wykonane z patyczka plastikowego, ociosanego odpowiednio. Wymiary zrobiłem na podstawie posiadanego przeze mnie izolatora wyrwanego ze słupa Drucik to drucik, powyginany jak widać Pomalowałem też dół na biało, widziałem że czasem na wioskach lamperię na drewnianych słupach maziali w biel.

DSC01602.jpg

DSC01603.jpg

DSC01604.jpg

Żebyście nie mówili, że krzywo ociosane to średnica izolatora 1 mm a wysokość 2-3 mm. Na końcu pójdą na to jeszcze zerwane druty, dyndające sobie na wietrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej to znowu ja.

Dam 4 zdjęcia gotowego modelu. Flak jeszcze nie przyklejony, żeby w czasie ruszania modelu czegoś nie ułamać. Już mam kiepskie oświetlenie, dlatego tak mało. Jutro jak będziecie chcieli to mogę zrobić sesję. Sam model jest skończony ale jeszcze ludek się robi i dzisiaj kupiłem ramkę na podstawkę. Od jutra ruszam ze scenerią . Dopiero jak wszystko będzie gotowe to obfotografuję

DSC01605.jpg

DSC01611.jpg

DSC01612.jpg

DSC01613.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pomalowałem ludka. Jeszcze muszę pagony namalować ale nie wiem jaka ma być obwódka?

Pogoda jest masakryczna, pada, co chwila burza, chmurzyska ciemne i fotki też nie najlepsze przez to. Ale widać, że zrobiłem mundurek jesienny.

DSC01614.jpg

DSC01615.jpg

DSC01616.jpg

Jutro ma się wypogodzić więc zrobię lepsze foto. Te są narazie poglądowe, co zrobiłem

Teraz czas na jakiś grunt coby postawić pojazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda jest masakryczna, pada, co chwila burza, chmurzyska ciemne

 

 

Aż tak źle w zachodniopomorskim? U mnie świeci słoNIce

 

Ja bym leciutko mocniej obił maskę, ale tak czy siak jesteś MASTER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak źle w zachodniopomorskim? U mnie świeci słoNIce

 

Ja bym leciutko mocniej obił maskę, ale tak czy siak jesteś MASTER

No u mnie w Resku to co chwila leje i już chyba 5 burza przeszła.

Komu obił maskę, sWS-owi czy Hansowi ? A master to chyba of disaster ale dzięki za miłe słowa

 

edit: na parę minut wyjrzało słońce to rzuciłem się do zdjęć. Teraz lepiej widać szczegóły.

DSC01620.jpg

DSC01621.jpg

DSC01622.jpg

DSC01623.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robercie, czy takie "oleiste" koła napinające są wykonane tą samą techniką co plamy na pace? A jak nie, to czy mógłbyś napisać, jak takowy efekt uzyskać?

Hmm, nie bardzo wiem o co chodzi? W podwoziu nie robiłem żadnych wycieków, może tak wygląda wash i młotkowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.