Skocz do zawartości

Pz.Kpfw.IV Ausf.E DRAGON 1:35


slawek632

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za wszystkie opinie, pozytywy cieszą ,a zdrowa krytyka zachęca do osiągania lepszych efektów. Postaram się podsypac trochę piasku pod tą gąske Niestety zwis już raczej taki zostanie Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyte farby prze ze mnie to farby olejne dla artystów ja osobiście używam farb talens omber naturel (408) oraz omber gebrand(409) przyciemniam czarną jako rozcieńczalnika używam benzyny do zapalniczek.Dodatki to zestawICM German Tank Crew(1943-1945) wykorzystałem z niego trzy figurki czwarta ta z rolnetką to zakupiony na allegro z żywicy. Pozostałe elementy to samoróbki czyli inwencja własna

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie bardzo mówiąc to chodziło chyba o to, że twój nie jest różowy

Też bez urazy oczywiscie, aczkolwiek wolę poczytac krytykę modelu konstruktywną, miast pretensjonalną bez uzasadnienia.

 

Moja opinia jest trochę inna: swietna scenka, czuc, że tam się cos dzieje i że przy jakże ważnym sprzęcie jest cos ważniejszego - ludzie Znakomicie to zrobiłes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie bardzo mówiąc to trzeba mówić konkrety a nie udzielać denne uwagi które nic nie wnoszą.

 

Masz racje.

Choć czasami uwagi, które nic nie wnosza moga dac dużo do myślenia.

Dla mnie idealnym pojazdemz DAK jest Panzer IV Sergiusza:

 

http://www.missing-lynx.com/gallery/german/pzivesp_1.html

 

No ale, rozumiem, że kanony piękna moga byc różne.

 

Mimo wszystko:

Twój pojazd jest strasznie matowy, niewidać, że jest zrobiony ze stali, widać że to plastik. Rozumiem że zakurzony, ale mimo wszystko.

Warto pomalowac model np. sidoluxem a potem dopiero kurzyc pigmentami. Wtedy powierzchnie robią sie matowe tam gdzie jest pigment a połyskuja tam gdzie jest stal.

Mozna by tez zrobic mocniejszy wash (podchodzacy pod czarny) zeby wyróznić linie podzialu.

Pozatym scenka fajna, choc i zdjecia mogłyby być lepsze.

Moze w swietle zarowym zrobione.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zdrową krytykę mojej IV. Widziałem już wskazany przez Ciebie model i podzielam twoją opinię jest swietny dla tego myślę że próba powielania go w takiej formie mija się z celem wybrałem inny wariant rozumiem że Tobie nie przypadł on do gustu,Mi wojna w Afryce kojarzy sie z piachem kurzem i własnie matem.Ale jak sam powiedziałeś to już sprawa indywidualnego podejścia do tematu.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.