Skocz do zawartości

F/A-18F SUPERHORNET Italeri 2691 1:48


p_bladek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Świetnie zrobiłes dysze od wewnątrz (bo z zewnątrz nie muszę wspominac że są swietne). W super hornecie podobają mi się bardzo te masywne golenie tylnych kół. Rewelacja, teraz to bym się bał wsiadac i latac nim, by czegos nie zepsuc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Świetnie zrobiłes dysze od wewnątrz

Specjalnie "for you" przedstawiłem je tu poniewaz juz dwa razy przy innych modelach prosiłeś mnie o to

Dziękuję.

 

Czymże byłby model "ready to fly" bez tasiemek RBF, dlatego też postanowiłem je wykonać.

 

Tasiemki.

 

PB110002.jpg

 

Tasiemki z drucikiem, który pozyskałem ze starego transformatorka "Demolition Men".

 

PB110003.jpg

 

Drucik nawinołem na pędzel o odpowiedniej średnicy i wg. rozmiaru go poprzycinałem w celu otrzymania oczek.

 

PB110004.jpg

 

Na tak otrzymane oczka nawlekłem RBF i odpowiednio uformowałem drut na końcu klejąc wszystko na CA

 

PB110006.jpg

 

Na końcu pomalowałem drut na czarno aby imitował sznurek.

 

PB110007.jpg

 

Pozdrawiam Przemek.

 

C.d.n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

erbeefki no tego się spodziewałem

A co do dysz - to często jest to traktowane po macoszemu, a jednak dobrze wykonane dysze - i zwłaszcza w środku z tym białym nalotem - to nie lada smaczek Dlatego cieszę się, że je zrobiłeś tak profesjonalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę

Bardzo lubię oglądać Twoje prace. Raz, że tematyka właściwa i wogóle, a dwa, to sam fakt jak robisz swoje modele.

Czysta przyjemność.

Radosny Roger tupie drewnianą nogą o pokład normalnie:D

 

Poprostu obaj lubimy powojenne lotnictwo usnavy zwłaszcza formacje vf-84 i vfa-103

 

 

 

Dlatego cieszę się, że je zrobiłeś tak profesjonalnie

 

Nie ma sprawy

 

Prefect! Jesli pozwolisz to chciałbym Cie naśladować (w pracy) i stworzyć coś na miare Twoich modeli

 

Naprawdę są ludzie robiący prawdziwe cuda wystarczy po googlować aby sie przekonać a ja się do nich raczej nie kwalifikuję

Wiele rzeczy nauczyłem sie tutaj od Kolegów z forum więc czemu miałbym mieć cokolwiek przeciwko. .

 

Zamocowałem rbf-ki model czeka na poprawki pedzelkiem i podstawkę.

Jedno zdiecie z rbf-kami co bym miał jakiegoś asa w rękawie na galerię.

 

PB110002-1.jpg

 

Pozdrawiam Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na dokowanie

Podstawka inbox.

 

-Ramka na zdiecia 20x30

-Plexia z antyramy 20x30

-Papier ścierny 320

-Klej uniwersalny

 

PB130001.jpg

 

PB130003.jpg

 

PB130002.jpg

 

Na początku nakleiłem na plexi papier ścierny , docisnołem i pozostawiłem do wyschniecia na kilka godzin.

Nastepnie pomalowałem całość czarnym matowym lakierem i pozostawiłem do wyschniecia.

 

PB140004.jpg

 

Pozdrawiam Przemek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnie przygotowałem do malowania i pomalowałem podstawkę. Wkleiłem także od spodu imitację kratek. i to by było na tyle. Dziękuję wszystkim którzy mnie wspomogli. Zapraszam do Galerii i oceny viewtopic.php?t=17575

 

PB140001-1.jpg

 

PB140002.jpg

 

Pozdrawiam

Przemek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.