Skocz do zawartości

Duke Konrad 54mm - M Model


badger

Rekomendowane odpowiedzi

No nie mają się stykać - wiem że mi się postykały, ale to przez to że fałd tam niezliczone ilości. Ucho się ułamało i musiałem wystrugać nowe

Mazzi wbrew pozorom zawsze coś można z wiedzy po tym, przy tankach wykorzystać. Łażę z tym koniem wszędzie i coś tam w przelocie zawsze maznę. Teraz dokończę kwadraty i podbijam cienie oraz postaram się nasycic nieco ten żółty.

Co do błota to może .. może .. zobaczymy czy maskowaźć coś trzeba będzie

Dzięki za posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wręcz przeciwnie Zakłądając że gleba była mokra np w czasie bitwy, to kopyta, pęciny i część nóg mogą być ładnie ochlapanie błockiem, tak samo przyodzienie rumaka przynajmniej na brzegach mogło być zabłocone nie gorzej niż niejeden błotnik. Za to odpada zakurzenie

 

Jasne, jasne, po prostu założyłem, że delikwent składa się do kopii w turniejowych szrankach w otoczeniu wiwatującej gawiedzi i szlachetnie urodzonych dziewoj na trybunach

A dwa, jakoś po prostu nie wypada go chyba zrobić "na brudno" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym błockiem to według mnie lekka przesada, co prawda lubię figurki na których widać ciężki żywot wojaka ale w tym wypadku lepiej nie. Najlepiej będzie chyba jak tylko sam spód wdzianka konika tylko lekko przykurzysz ale i tak ty sam zadecydujesz ostatecznie. Ten pomysł z turniejem wart przemyślenia.

 

Pozdrawiam.

 

I jedziesz dalej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jędrek, jak w bitwie, czy po to wyglądałby z czymś więcej pod kopytami.

Prawdopodobnie to moja fantazja tym razem zawodzi, bo mnie od razu poza jak konia, tak figurki z turniejem się kojarzy ;)

 

Jacek, czy wzór tej dery kończy się na tej(umówmy się) szachownicy, pod siodłem?Będziesz coś domalowywał, czy to już finisz ozdób na materiałach?

 

p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się na tym Rafał to nie znam - na pudełku malunek szachownicy tylko z tyłu na plandece, przód niby cały żółty. To taki zabawowy projekt za który będzie ze dwa czołgi . Zainteresował mnie żółty kolor - to ciężki kolor do zabawy. Chciałem te "plandeki" zrobić ciemne, ale w pomniejszeniu (live) konik zyskuje i tragiczny nie jest, a zmywać naprawde mi się juz nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ze zmagań z żółciami wyszedłżeś obronną ręką. Zastanawia mnie jedno - czy nie warto by jednak ciut zmatowić tego wierzchowca?

Teraz chyba czas na metalowe ubranko księciunia?

 

Aha - jak ci już tak dobrze idzie, proponuję wziąć się za kolejną figurkę konnego :

http://www.fantization.com/ProductImages/game_zone/vampires/07-00.jpg

Ciut mniejsze figuranty, to i robota szybciej pójdzie Pozdrawiam i czekam na ciąg dalszy relacyi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi poza również się z turniejem kojarzy ale na turnieju to chyba byłby wypucowany co by wzrok niewiast przyciągać

 

a z żółcią faktycznie zmagania wyszły dobrze już mi się podoba a co dopiero jak załogant będzie gotowy

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uczestniczył już w kilku turniejach to ubranko dla konia było by konkretnie zciorane. Średniowiecze to okres gdzie jeśli dbano o coś to o broń i miecz. Z praniem było raczej ... nie po drodze

To i zbroja blask miała ale szata woń straszliwą siała

Mnie się figurant podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lordzie - on matowy jest na maxa (3 rodzaje matów mu musiałem przyłożyć) aż cały lekko pobielał. No fajne te figurasy pokazałeś - ale obiecałem gołą babę i już czeka w domu na rozpoczęcie - to jak skończę tego Duka.

Dzięki za opinie czyli trzeba kontynuować.

 

Dla zainteresowanych przód pokrowca malowany jest tylko jednym kolorem farbki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Podzielam uwagi kolegów, kolor żółty mi się podoba. Teraz bardziej pasuje do jakiejś potyczki czy wojenki niż do turnieju chyba, że był to Bohurt(Behurt) abo Turnei bo Tiost odpada, wtedy ubranko było by mniej zabrudzone. Nawet jak rycerz uczestniczył w paru potyczkach podczas turnieju miał parę ubrań dla wierzchowca ewentualnie jak był mniej zamożny to je z niego ściągał i do końca trwania turnieju konik galopował z goła d.... . To samo tyczyło się zbroi rycerza, tarczy i broni, jak się uszkodziło było wymieniane na nowe.

Czekam na malowanie rycerza, część jego garderoby będzie też żółte ja na zdjęciu z pudełka .

 

No fajne te figurasy pokazałeś - ale obiecałem gołą babę i już czeka w domu na rozpoczęcie - to jak skończę tego Duka.

Postąpiłeś bardzo "rycersko" bo danych obietnic się dotrzymuje

 

Pozdrawiam

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, ziom, fajnie ci idzie. Jedna rada : to na końcu ostrogi, jako że wygląda na kółko obracające się , musiało jakiś brud zebrać. Przynajmniej koło osi... I jedno pytanie- czy nie mógłbyś, na miłość boską, pisać choćby od czasu do czasu , jakie farbencje były w robocie? Np. przy tej fajowej zbroi? Ja rozumiem, że mało czasu, ale tyż mam rycerza opancerzonego w planach , a tu nikt nie pozwala ściągać No weź ty się zlituj!

Aha, tak na koniec- xiążę ma faktycznie takie gołe łapki? Żadnej ochrony przed wrażymi razami, że o drzazgach z potrzaskanego oręża nie wspomnę? Chyba coś powinno chronić majestat?

Przyjemnie tak krytykować, ech...

Zwłaszcza, że figurka medalowo już wygląda, stąd moje wtręty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo to nie przypuszczałem ze ktoś będzie zainteresowany, figurki to mój słaby punkt to i ćwiczę. Co do zbroi to uzywałem jednego koloru - vallejo chrome air. Cienie wykonane poprzez dodanie do tejże farbki czarnego (najmocniejsze cienie) w dość dużym rozcieńczeniu i smoke vallejo słabsze cienie równiez w dość dużym rozcieńczeniu na oko 1:5 czyli mieszanka 2:10. Co prawda przy takim makro nie jest to juz tak widoczne niestety. Będziecie panie w Bytomiu ???.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.