Skocz do zawartości

Pz.Kpfw.IV ausf. H [Academy 1:35]


dawid xd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 141
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wiem, że to nie jest takie trudne jak się wydaje. A uchwyty do ekranów tej z blachy robić?

Chodzi mi o te co są zaznaczone na zdj. Oczywiście to nie wszystkie ale taki wzór.

 

IMG_3831-1.jpg

 

Link z mojehobby.pl chodzi o te po lewej stronie na dole które mają np D17,D18 itp o te uchwyty mi chodzi.

 

http://mojehobby.pl/show_file.php?src=%2Fzdjecia%2F8%2F6%2F9%2F1255_2_aca1327_4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że miałem jeszcze jedne ekrany na warsztacie, to porozcinałem je na kawałki i odrysowałem na puszce i powycinałem. Mam taki malutki młoteczek to jutro je wyprostuje, żeby były płaskie. Potem jak będzie trzeba to je trochę podegnę. Ale to wyjdzie w praniu, a raczej sklejaniu.

Wygląda to tak.

 

IMG_3926.jpg

IMG_3930.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to Twoje ostatnie płyty 4 i 5 powinny być również od dołu leciutko ścięte pod skosem, tak nawet masz w tych zestawowych na górze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą będą ścięte, jeszcze je trochę podetnę i będę brał się za drugą stronę. I potem będę ciął górne, zobaczymy jak to wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam. Zrobiłem drugą stronę ekranów. Prezentuje się to tak :

 

IMG_3938.jpg

 

Trochę je jeszcze poprostuję. I wyprofiluję przednie płyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dorobić i przykleić uchwyty do ekranów. Jestem z nich na 90% zadowolony, ponieważ mogło by być lepiej. Dolne ekrany są źle poustawiane dlatego taka szpara tam jest.Wiem, wiem za dużo kleju. Ale tego nie będzie prawie widać.

 

IMG_3928.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów pobawiłem się z wydechem, podpowiedział mi jak lepiej zrobić kolor rdzawy kolega przemekgksw3 wyszło to tak :

 

wydech2.jpg

wydech.jpg

 

Pozdrawiam kolegę i dziękuje, za rady.

Mi zaczyna się coraz bardziej podobać. Jeszcze bym zapuścił na niego jakiś lekki wash. Jak wam się to podoba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że idzie to jak krew z nosa. Żeby nie było, że nic nie robię. Przymiarka uchwytów i ekranów. Zaraz pójdą pewno pod pędzel. Od razu pytanie. Czy zasobnik przyklejony do wieży powinien być lekko do góry, żeby nie wychodził poza ekran?

 

IMG_4010.jpg

IMG_4008.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasobnik trzymały 2 uchwyty, z tego co pamiętam to ich tam nie ma albo są jakieś inne dziwne wymyślone przez samo Academy. Zrób zjecie z innej strony żeby było widać jak je przykleiłeś ,bo z tej trudno ocenić .W każdym razie powinien on być równo z tą metalową obręczą i swobodnie zniżać ,aż do zrównania z ekranem albo lekko pod jego linię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ,że tak późno ale nie miałem dostępu do neta. CO do tych uchwytów to powinny znajdować się tak jak w instrukcji, uchwyt milimetr niżej, na równi z tym po prawej. Tył zasobnika swobodnie opada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Cześć. Dawno mnie tu nie było.

Wróciłem do panzera.

Chciał bym Wam przedstawić co zrobiłem. Otóż pomalowałem 3 razy płytę (tą co przychodzi tam wieża). Dwie warstwy pomalowałem błotników. Przykleiłem boczne uchwyty na które przychodzą ekrany.

(Ekrany na przymiarkę).

 

IMG_4260.jpg

 

IMG_4255.jpg

 

IMG_4242.jpg

 

IMG_4236.jpg

 

Komentarze milewidziane

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Przemalujże te elementy jak najszybciej, one nie były takie srebrzyste...

 

To na jaki kolor ma byc?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.