Skocz do zawartości

Pz.Kpfw.IV ausf. H [Academy 1:35]


dawid xd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam trochę się zagalopowałem z klejeniem ale to nic. Zrobię warsztat, o to mój Panzer IV H.

Zdjęcia :

th_IMG_1351.jpg th_IMG_1361.jpg th_IMG_1378.jpg th_IMG_1450.jpg th_IMG_1484.jpg th_IMG_1559.jpg th_IMG_1565.jpgth_IMG_1726.jpg th_IMG_1721.jpg th_IMG_1694.jpg th_IMG_1660.jpg.

Życzę miłego oglądania. Pozdrawiam Dawid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 141
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witaj,

tak jak powiedział nibur92 możesz mieć problem z usunięciem nadmiaru kleju ratuje Cie chyba tylko papier ścierny przyklejony na wykałaczkę.

Jeszcze zauważyłem, że nie zaszpachlowałeś jamek skurczowej na drzwiczkach bocznego włazu. Może warto by się było tym zająć bo miejsce jak najbardziej na widoku? ;)

 

Powodzenia w dalszej budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie coś z tych pasteli?? :

th_IMG_1761.jpg th_IMG_1759.jpg th_IMG_1758.jpg

 

Trochę już wyszlifowałem ten klej, ale jeszcze będę musiał. Longer08 możesz mi to zaznaczyć na zdj? O co Ci chodzi?? Był bym wdzięczny.Aha drzwiczki nie są jeszcze przyklejone do wieży, to tylko taka mała przymiarka.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych pasteli raczej nic nie rób bo to są mokre pastele i kolory totalnie bezużyteczne.

Na odwrocie pudełka jest napisane, że są to pastele suche artystyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze dodam ze warto by było zrobić z drutu uchwyty na wierzy, bo widzę ze jeden jest pęknięty

Właśnie chyba tego pękniętego zrobię z drutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze dodam ze warto by było zrobić z drutu uchwyty na wierzy, bo widzę ze jeden jest pęknięty

Właśnie chyba tego pękniętego zrobię z drutu.

Oj tak, trzeba to poprawić, najlepszy do tego będzie drut 0,4-0,5 mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy napisali Dawidzie, to jedynie z tym nadmiarem kleju na wierzy możesz mieć kłopot i oczywiście jeszcze wymiana uchwytu z plastiku na drut. Powodzenia w dalszej pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Przepraszam, że tak długo relacja stała w miejscu. Ale mało czasu coś mam na modele teraz :-? :-x Co ja się tak tłumacze, teraz przejdę do tematu. Przedstawię co zrobiłem w ostatnim czasie.

th_IMG_1897.jpg th_IMG_1887.jpg th_IMG_1906.jpg

 

To co przez ostatni czas zrobiłem to dorobiłem uchwyt do wieży i pomalowałem koła.

Życzę miłego oglądania fotek.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, koła ładnie czysto pomalowane bandaże również. jak na razie ok. Tylko ten klej przy uchwycie drucianym trochę zeszlifuj. :P

 

Cieszę się, że komuś się podoba. Zeszlifuje zeszlifuje Papierem na wykałaczkę i heja

Pozdrawiam Dawid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Wracając do tematu pasteli - też kiedyś dokładnie takich używałem (bo to są SUCHE PASTELE), choć paleta kolorów była bardzo uboga. Do brudzenia nadawały się znakomicie. Co do samego zastosowania takich kredek, można nimi wyprawiać i takie rzeczy, ale to już chyba wszyscy widzieli .

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.