Skocz do zawartości

Iracki T-55A- Tamiya 1/35


Ł.Sosnowski

Rekomendowane odpowiedzi

Warsztat "przegapiłem" za względu na nie moją skalę

Bardzo fajnie wyszły kosze na wieży. Trochę dziwi mnie, że pojazd nie ma jakiegoś szalonego kamo jak np. ich softskiny.

Po przeczytaniu tematu maiłem nadzieję na Iran-Irak

 

Niestety nie znalazłem żadnego zdjęcia tego typu tetów w kamo- wszystkie piaskowe Za to mam kilka fotek BWP-1 z całkiem śmiesznymi kamuflażami. Aż mnie powoli nachodzi na takiego cudaka Ale niestety to odległa przyszłość- mam trocę za dużo rozgrzebanych modeli, postanowiłem skończyć to co mam i nie zaczynać przez jakiś czas następnych modeli.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zrobiłem małe poprawki malowania. To już przedostatni etap prac z aerkiem, zostało już tylko powyciąganie drobnych detali.

PC060001.jpg

PC060008.jpg

PC060012.jpg

PC060013.jpg

PC060034.jpg

 

Poza tym zrobiłem próbę z kartonami, które będą znajdowały się w koszach. Na szczęście mam ich dużo, więc będzie na czym trenować

PC060044.jpg

 

I zrobiłem też fotkę gąsienicy.

PC060053.jpg

 

I jak się podoba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Model wyczerpał już limit malowania aerkiem Dziś pomalowałem wystające detale i duże powierchnie białą farbą z dodatkiem piaskowego. Zastanawiam się jezcze czy pomalować czybki śrub przy włazach na jasny kolor, wtedy fajnie by się odcinały od reszty. Co Wy na to?

PC070020.jpg

PC070025.jpg

PC070023.jpg

PC070006.jpg

PC070010.jpg

 

Popigmentowałem też jedną gąskę.

PC070031.jpg

 

Teraz już będzie szło z górki. Niedługo może skończę ten model.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Koledzy za komentarze. Cieszę się że się podoba

 

Już postanowione. Będę malował te śruby

Ale żeby potem nie było na mnie

 

Nie będzie To moja własna decyzja, dokonana bez nacisków z zewnątrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pomalutku do przodu Poszedł wash, filtr, i obicia. Te ostatnie średnio mi się podobają, może coś zmienię. Poza tym na wieży jedno mi się rozmazało (już poprawione, jeszcze schnie, dlatego może dziwnie wyglądać). I jak?

PC190010.jpg

PC190011.jpg

PC190014.jpg

PC190020.jpg

PC190021.jpg

PC190022.jpg

PC190025.jpg

PC190027.jpg

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

killer007 Nie przesadzaj

Co do przesadzenia, rzeczywście na zdjęciach wyglądają jak nówki, ale to są zazwyczaj zdjęcia z 2006 roku, więc przez 3 lata zdążyły się zużyć A tak serio to trochę naginam fakty, i tak nie robię żadnego konkretnego egzemplarza. To dlatego że lubię takie stargane pojazdy. Może u Irakijczyków jakiś taki ogryzek służy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.