Skocz do zawartości

Tygrys z Normandi


Artur

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem Wam pokazać Tygrysa którego zrobiłem w przerywniku po T-2 . Jest to model AFV KLUB . Zestaw jest naprawdę Super, są dodatki takie jak metalowa lufa i grile . Wypraski sa bardzo dobrze odtworzone,nawet są imitacje zapinek na łopatki .Jednym słowem polecam bardzo ten zestaw. Jedyny mangament to gumowe gasienice ,ale udało mi sie coś z nimi zrobić..(plakatówka i sproszkowanym grafitem) 993c02105f233e1a.jpg f787228d3b7173dd.jpg

763578dbf35de5ca.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny! naprawdę super! Modelik naprawdę pierwsza klasa! Zwłaszcza Zimmerit mi się podoba! Jedyne do czego można by się przyczepić, to brak anteny i zbyt czysty krzyż, w porównaniu z resztą pancerza. Chyba brakuje też kabelka do reflektora (choć może tylko go nie widać. Jeśli jest, to przepraszam) Ale to tylko drobiazgi. Ogólne wrażenie jest znakomite! Naprawdę jestem pod wrażeniem! pozdrawiam i życzę wesołych, radosnych i pachnących świeżutkim plastikiem, klejem i farbą, świąt Bożego Narodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh miałem nadzieje, że używasz farb innej firmy bo humbrola już nie dostane. Sam go do tej pory używam(puki mam jeszcze) i szukam palety barw na niemieckie kamo innej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że jednak dostaniesz Humbrola. Byłem dziś w sklepie modelarskim i rozmawiałem ze sprzedawcą o Humbrolach właśnie, bo niemal pusty stojak tylko po nich pozostał. Sprzedawca jednak powiedział, że od stycznia będą nowe dostawy, bo ktoś przejął firmę czy coś. Szczegółów nie znam, ale cieszę się, bo lubię Humbrole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wielkie dzieki za komentarze. Zimerit zrobiłem nakładając na pancerz szpachlówkę( bo tanio) . Ale jak ktoś chce to polecam milliputa (masa do figurek też) . Ten zim był wykonany takim kółeszkiem na rączce ( dorwałem go poraz pierwszy), i prawde powiedziawszy nie jestem zadowolony. Trochę sie przyklejała szpachlówka. A jeśli idzie o Humbrola to się przyznaję kupiłem od kumpla ze sklepu 50 sztuk!!!!!!!!. Co zrobic niektórych farbek mi sie już nie chce dorabiać ,a lubie czasem po roku powrócić do starego modelu i go popieśćić.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, ja Cię błagam, weź przed opublikowaniem posta wklej go do worda i sprawdź błędy - jak widzę takie cosie jak "kułeszko" albo "mangament" to nie wiem czy się śmiać czy płakać...

I jeszcze jedno - podając nazwy różnych rzeczy zorientuj się jak się to pisze - co to jest "multipl"? Może chodzi Ci o "milliputa"?

Nie ma też czegoś takiego jak "frulidy" - firma nazywa się "Friulmodel" - więc "friule" - jeśli już robić skrót

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
No fajny model Tygryska.Bardzo mi sie podoba.A zimm robiłeś polską szpachlówką?.

 

Co to jest zimm a co to Polska szpachlowka

Zimm to napewno zimmeritt a ta szpachlówka to co to też jestem ciekawy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.