Skocz do zawartości

F-15 Strike Eagle Revell sk:1/48


Arek17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Są to poprawione fotki

 

DSC01594.jpg

DSC01595.jpg

DSC01596.jpg

DSC01601.jpg

DSC01604.jpg

DSC01605.jpg

DSC01606.jpg

DSC01607.jpg

DSC01609.jpg

 

Jest to 1 z pierwszych modeli jakie zrobiłem, wiec prosze o wyrozumiałość.

 

Pozd:Arek17

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co powiedzieć... Czy na tym zdjęciu:

DSC00769.jpg
nie brakuje koła w przednim podwoziu?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia są tak naświetlone, że nawet trudno wywnioskować na jaki kolor model jest pomalowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złe zdiecia czy model.

Postaraj się o lepsze zdjęcia, bo te powinien mod wywalić. Dopiero wtedy będziemy mogli komentować. Nie podałeś też producenta oraz skali modelu. Czym malowałeś? Jakie farby itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol. Arek17 proponuję przed wstawieniem zdjęć następnego modelu poprzeglądać wątki warsztatowe, i podejść do sprawy bardziej ambitnie. Wstawianie pierwszego modelu do galerii też mija się z celem bo pierwszy model z reguły wygląda właśnie tak jak Twój. Jedyny plus za to że nie wstawiłeś linków do fotosika .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję jak koledzy wyżej najpierw poćwiczyć, potem wstawić coś do publicznej galerii. Nie ma nawet co komentować co poprawić, widzę że nie masz krytyki co do własnej pracy. Ćwicz, staraj się być dokładny, czytaj/oglądaj forum, następny powinien być duuuuuuużo lepszy. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje postaram się aby następny był lepszy

Postaraj się proszę używać znaków interpunkcyjnych

To zdanie powinno wyglądać tak:

"Dziękuję, postaram się, aby następny był lepszy."

złe zdiecia czy model. Tak koło jest tylko ułamane

Tutaj to już w ogóle... zamiast kropki powinieneś był wstawić znak zapytania.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejne pouczenia jeśli chodzi o pisanie.

Postaraj się proszę używać znaków interpunkcyjnych

Za tym zdaniem też powinna znaleźć się "kropka".

 

Wierzę Arek, że kolejne modele jak i zdjęcia będą lepszej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tym zdaniem też powinna znaleźć się "kropka".

1. Wiem, ze człowiek jest omylny, i nie zamierzam wytykać każdego błędu Arka, bo to mija się z celem. Bądźmy ludźmi. Ale nie powiesz mi, że notorycznie nie stawiam kropek po zdaniach, bo Arek to robi.

2. Żyłem w przekonaniu, że zdanie+"emotikon" wygląda lepiej niż zdanie+"kropka"+ "emotikon".

 

Jeszcze raz: Bądźmy ludźmi, nie powiedziałem, że jak Arek raz zrobi błąd to go spalimy, tylko, żeby postarał się nie robić tego notorycznie, więc nie wytykaj mi takich śmiesznych uchybień, proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: jaki "panie"??!?!!? Nexus samo wystarczy, albo Mariusz... no w zasadzie Neksusik też może być A dla leniwych Nex

Po drugie: kasować nie będę, bo przy okazji tej dyskusji inni też się uczą.

Po trzecie: samokrytyka samokrytyką, ale odwaga też się liczy. Tylko się nie zniechęcaj. Jak już koledzy wspominali, każdy następny będzie lepszy, jeśli tego zechcesz.

Po czwarte: co to ja miałem napisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odwaga też się liczy.
I za tą odwagę kolega Arek17 powinien dostać dużego plusa. Ja do dziś dnia nie wstawiłem do galerii mojego pierwszego modelu... Ode mnie osobiście kolejny plusik za to, że jest to F-15. ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się ten F-15 przypomina mi moje pierwsze dzieła . Arek17 fajnie że wstawiłeś te foty bo natym forum mozna ogldąć takie modele że niby "moj pierszy" a wygladaja profesjonalnie a ten twój wyglada dokładnie tak jak powinien wyglądac pierwszy model dobrze nie za dobrze. Liczy się radość ze sklejania i radość z możliwości dzielenia się swoja radością z innymi min. dzięki takiemu forum jak Modelwork,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Wam, podnieśliście mnie na duchu, Jeżeli chodzi o zdjecia to robiłem komórką, ale będe robił z cyfrówki.Model to F-15 Strike Eagle firmy revell skala 1/48.Jeżeli chodzi o błędy szybko pisze i dlatego takie są dziwne zdania.Jeżeli chodzi o zniechęcenie mnie tak łatwo się nie da Zniechęcić. I jeszcze raz dziękuje zdjęcia tej 15 dam na test

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.