Skocz do zawartości

F/A-18C CFB Cold Lake Revell 1/144


Observer

Rekomendowane odpowiedzi

Model poslużył mi jako materiał do przypomnienia sobie pewnych zasad po dłuższej przerwie w modelowaniu, zanim zabiorę się za coś poważniejszego.

IMG_4764.jpg

IMG_4763.jpg

IMG_4762.jpg

IMG_4758.jpg

IMG_4757.jpg

IMG_4747.jpg

IMG_4745.jpg

IMG_4744.jpg

IMG_4743.jpg

IMG_4739.jpg

IMG_4724.jpg

 

Zdecydowałem się na wykonanie Horneta w locie bez podwieszeń, ponieważ zależało mi na podkreśleniu smukłej i pięknej wg mnie sylwetki tego samolotu. Zresztą podwozie w tej skali i tak nie jest sexy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomys na podstawkę rodem z "SuperModelu", ale prezentuje się przpięknie

Nie będę udawał, że nie widziałem tej podstawki pod F-15. Chciałem zrobić coś podobnego ale raczej bym nie potrafił. Nigdy nie bawiłem się gipsem. Wziąłem więc coś prostszego:plastelina, chusteczka, wikol, coś tam jeszce i pobawiłem się farbami. Rzeka to specyfik jakiś już teraz nie pamiętam, ale to ten hiszpański chyba do robienia wode, przezroczysty, kolor spreparowałem farbami i przykryłem to tą masą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacuneczek. Przez chwilę zastanawiałem się, który z modeli jest lepiej wykonany - Twój czy mój. Ale chyba jednak mojego nie odważyłbym się postawić przy Twoim, szkoda wstydu...

Poza tym ta podstawka... Muszę kiedyś spróbować.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I'm glad that you like it kazama. Dziękuję Wam za dobre słowo. Cieszy mnie ono tym bardziej, że jest to chyba najtańszy model jaki udało mi się wykonać (kupiony za parę złotych na przecenie w markecie, materiały na podstawkę to też taniocha, a zamiast specyfiku na wodę można by chyba użyć żywicy akrylowej żeby wyszło taniej).

Szacuneczek...

Coś mnie się wydaję, że niemiałbyś się czego wstydzić.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacuneczek...

Coś mnie się wydaję, że niemiałbyś się czego wstydzić.

Pozdr.

Oglądałeś mój model?

ico.jpg

Kliknij w zdjęcie po więcej info

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

All of this Hornets are beautiful...small...but beautiful .

So I'm not the only person who loves that plane especially in that Canadian painting scheme. Nice job Gentlemen. It is my first model in this scale but now I see all of advantages of this scale. The models are cheap, easy to operate (especially during painting works) and they don't need a lot of space. It is the prfect training before getting something bigger.

Kermit, nie widziałem wcześniej Twojego modelu, ale za to widziałem jakąś inną pracę na forum, już nie pamiętam jaką, i miałem przypuszczenie, graniczące z pewnością, iż modelik prezentuje się bardzo dobrze, co oczywiście potwierdziłeś powyżej.

Jeszcze trochę i się okaże, że na forum jest już cały pułk tych Kanadyjczyków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazama, could you show the photo of the next two Hornets behind this one?

 

Observer, zdaje mi się (choć nie mam pewności), że tamten Hornet, o którym wspominałeś, to był ten sam mój model. Może chodziło Ci o ten temat: viewtopic.php?t=6037

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.