Skocz do zawartości

F3H-2M Demon AZmodel 1:48


p_bladek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wymęczyłem go w końcu, Generalnie jak sie sklejał było widać w warsztacie. Mimo licznych dodatków zestaw zaliczam do ubogich, żadnego efekciarstwa ;D. Troche go pochlastałem, przeróbki tez pokazane w w/w wątku.

 

DSCF6974.jpg

DSCF6972.jpg

DSCF6970.jpg

DSCF6968.jpg

DSCF6967.jpg

DSCF6964.jpg

DSCF6963.jpg

DSCF6961.jpg

DSCF6960.jpg

DSCF6958.jpg

DSCF6957.jpg

DSCF6954.jpg

DSCF6952.jpg

DSCF6945.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze RURA

Po drugie mistrzowsko sklejony

ale po trzecie....

 

To "złamane" skrzydełko psuje trochę jego sylwetkę - lepiej jakby to była winietka (samolot+ludzie na pokładzie + ew. jakiś pojazd obsługi) wtedy to by zagrało.

A tak wyszedł piękny ptaszek z dumnym wyglądem i... złamanym skrzydełkiem

 

A tam.. pomarudziłem sobie.

Gratulacje za fajny model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelik prezentuje się bardzo fajnie pomimo że straszny czyścioszek, ale generalnie również jestem za tego typu nie-brudzeniem letadeł ;)

Pytanko mam jak i z czego podłożę robiłeś ? Papier ścierny czy jak ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie zbudowany. Bardzo ciekawy samolot. Co do złamanego skrzydełka .....to kwestia gustu. Ja bym wolał albo dwa złożone, ale rozłożone. Ale to mój subiektywny punkt widzenia.

Malowanie trochę rozczarowuje, zwłaszcza, ze model ma fajna podstawkę i trochę realizmu z pewnością by mu pomogło. Ale cóż nie od razu Rzym zbudowano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam oglądających. Co do malowania, nie było z czym poszaleć, samoloty służyły krociutko i poza charakterystycznym okopceniem, były zazwyczaj czysciutkie. Zroznicowalem powierzchnię matem satyna i blyskiem, ale na zdjęciach tego nie wida. Z jednym skrzydelkiem mi się podoba.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemku ciekawy wybór tematu. Mało spotykany model.

Jak zwykle w Twoim wykonaniu na dobrym ugruntowanym poziomie.

Ustawienie skrzydeł przy pokładowcach to kwestia wyboru koncepcji przez modelarza.

Ja bym zostawił złożone, ale z drugiej strony, to on tym skrzydełkiem tak sympatycznie wszystkich pozdrawia.

Do zobaczenia u Marka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to papierek scierny, pocieniowany aero. Tak Grzesiu pewnie bedziem u Marka, o ile pojedzie nas tam paru co,by koszty rozłożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W całości pozostaję przy opinii wyrażanej w warsztacie - model mi się podoba i wykonany jest w bardzo dobrym stylu. Moja prywatna opinia jest podtrzymana także w kwestii składania skrzydeł - zwyczajnie uważam, że lepiej by się prezentował w wariancie symetrycznym (skądinąd mam pytanie, bo tego nie wiem - czy niesymetryczne składanie skrzydeł w ogóle było możliwe?). Świetne malowanie - (może z lekkim wskazaniem na delikatniejsze wykonanie okopcenia) i zharmonizowana podstawka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Troszke mnie tu nie było i śpiesze z odpowiedzią. Nie widzę przeciwwskazań co by jedno skrzydełko było tylko złożone. W trybie serwisowym np jest to napewno mozliwe, dlatego właśnie nie dałem podwieszeń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.