Jump to content

no.tips

Members
 • Content Count

  266
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Personal Information

 • Location
  Gniezno
 1. no.tips

  Sum 1/48

  Piękny model !Te smugi może trochę przesadzone, ale pod względem estetycznym efekt bardzo udany.
 2. Dlatego, ja do budowy masztów stosuje struny gitarowe. Silne jak diabli. Można naciągać takielunek bez ograniczeń.
 3. Gratuluje fotki admina. Realizm wyjątkowy. Nie ma chyba takiego, co by się na nabrał ! Brawo !
 4. MPM, ma bardzo fajną fakturę powierzchni. Ale ma trochę nadlewek. Trumpeter to chińska "kopia" MPM'u. Wszystko czyściutko odlane, ale mniej realistyczne.I fatalnie przerysowane powierzchnie skrzydeł i stateczników. Ale ma fajne patenty na przyklejanie skrzydeł . Ogólnie fajne modele. A jak nie chcesz się przejmować drobiazgami, to sobie kup wellingtona MK X z Revella-Matchboxa. Inna wieżyczka i trochę inne okna, niż w MK 1, ale model bardzo łatwo się skleja. Pewnie nikt się nie kapnie w tych detalach. Chyba, ze to fachowiec. Ma z 5 X mniej części, i jest bardzo ładny.
 5. Zrób Beaufighera z Tamiyi. Kosztuje stówę, ale to bardzo fajny model.A Airfixem będziesz się męczył. A Hasegawa w 1/72 będzie z pewnością droższa od Beau w 48 Tamki. Wellington 1 C to Trumpeter albo MPM. Chyba MPM lepszy .
 6. Bardzo fajny pojazd. Dlatego trzymam kciuki, żeby model fajnie wyszedł.
 7. Bardzo ciekawy model. To niesamowite, że taki malutki Gnacik, spuścił takiego potwora. Planujesz zrobienie do kompletu pogromce tego F-104 ?
 8. Robi wrażenie, bardzo fajne Mad Maxy !
 9. Nareszcie, ktoś zrobi model tego okrętu tak jak lobie. Żeby wyglądał jak prawdziwy okręt a nie lukrowana beza dla dzieci. Będę tu zaglądał.
 10. Zaczynało mi już brakować Twoich absolutnie wyjątkowych modeli.
 11. Klimatyczne foty. Model fajny.
 12. Kamilowi udało się dotknąć sedna problemu. Dobrego modelu z tego NOWO nie zrobisz. Możesz go potraktować jako poligon doświadczalny do trenowania różnych technik, I doskonalenia swoich modelarskich umiejętności. Ale to nie jest droga na końcu której stoi dobry model B-25. Gdybym robił B-25 w 72, kupił bym Hase przepakowaną przez Revella. A jak bym się strasznie napalił te ewentualnie Italerka. Model z wypukłymi liniami, ale bardzo przyzwoity i dobrze się skleja. Z Italerki można już dobry model zrobić.
 13. Jak zamontujesz w tym Novo żywiczny kokpit, to będzie to swego rodzaju rekord. Może zamiast kokpitu kup po prostu Model z Hasy(Revell pakuje pięknego B-25 Hasy za przystępną cenę)
 14. A ja się bardzo cieszę, że ten model powstał. I jest przyzwoity.Poza gąskami. To w sumie niszowy pojazd, i szanse na fantastyczną sprzedaż są niewielkie. A tak możemy sobie zrobić ciekawy polski pojazd z Września 1939. Model całkiem przyjemy. Szkoda, że nie namówiłeś zleceniodawcy na lepsze gąsienice.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.