Skocz do zawartości

F-16 AM Koninklijke Luchtmacht "Na zabój" Italeri 1/48


Observer

Rekomendowane odpowiedzi

Model stanowi podarunek dla bliskiej mi osoby. Zestaw Italeri, prosto z pudła. Nic do niego nie dokupowałem i od siebie dodałem tylko jakieś drobiazgi. Merytoryka nie stała tu na pierwszym miejscu, właściwie to przejrzałem tylko kilka zdjęć holenderskich szesnastek.

Założenia były następujące:

- miał być samolot z kotkiem

- nieuzbrojony (tutaj akurat nie do końca wyszło, ale kotek musi mieć pazur przecież )

- musiałbyć zamknięty pólmatem (tutaj więc świadomie popełniłem merytoryczny błąd, ale wiadomo jak to jest z kobitkami)

Sam zestaw taki sobie jeśli chodzi o spasowanie, gdybym robił coś dla siebie, to chyba bym szukał czegoś innego, ale ja i tak nie przepadam za F-16, więc poszukiwania na razie mi nie grożą.

 

13_zpsca420317.jpg

 

14_zps43acc712.jpg

 

15_zps3e508b88.jpg

 

18_zps37d6e466.jpg

 

17_zps9e239b7c.jpg

 

16_zpsf691b196.jpg

 

1_zps30c7b010.jpg

 

4_zpsa1c61ab1.jpg

 

12_zpsba8ff54a.jpg

 

8_zpse8f6fe2f.jpg

 

6_zpsd1bd0b11.jpg

 

3_zps0f40c133.jpg

 

7_zpse877d5cb.jpg

 

10_zps62346e45.jpg

 

11_zps442eb29b.jpg

 

2_zps6d7303fb.jpg

 

5_zpsfb1e3f03.jpg

 

9_zps6afd53a1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ta bliska Ci osoba nie jest jakimś cudem pilotem, to nic nie kumam z założenia tego projektu.

 

Model ładny, dziwi mnie tylko wylot spalin - za czysty jakiś taki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ta bliska Ci osoba nie jest jakimś cudem pilotem, to nic nie kumam z założenia tego projektu.

 

A ja dobrze rozumiem kolegę ;) tu nie trzeba nic dopowiadać.

 

dziwi mnie tylko wylot spalin - za czysty jakiś taki...

 

W pewnych sytuacjach zgodność z oryginałem schodzi na dalszy plan. Mam nadzieje, że spodoba się obdarowanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle rozumiesz, galeria jest moim zdaniem pełna, wręczenie to już mój prywatny biznes. Ja poddaję pod ocenę tylko model, jak to w tym dziale bywa.

Ten model jest przykładem modelarstwa z przymróżeniem oka.

(scena w planie minimum amerykańskim)?

Proszę oświeć mnie co masz na myśli...? Jeśli przedstawiona koncepcja znajdująca odzwierciedlenie w powyższych zdjęciach modelu Ci się nie podoba, po prostu to powiedz, a nie takie tam gadanie na okrętkę.

 

P.S

Dyszę faktycznie można trochę "wyeksploatować", pomyślę nad tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan amerykański (ang. American shot) – rodzaj planu filmowego polegający na jednoczesnym pokazaniu postaci ludzkiej od wysokości nieco powyżej kolan do miejsca tuż nad głową. Używany głównie do filmowania rozmawiających osób. Podobnie jak plan pełny pokazuje relacje między osobami, obejmując gesty i mimikę. Pozwala też na uchwycenie realiów otoczenia. Jest zgodny z tym, w jaki sposób ludzie normalnie postrzegają rozmawiające osoby.

Niepotrzebnie się tak spinasz kolego. Przecież Mikołaj żartował. Troszkę więcej luzu, a wszyscy będziemy zdrowsi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczając galerię opatrzoną określonym wstępem powinno się zakładać, że koledzy będą chcieli dodać komentarze także z przymrużeniem oka. Odpowiedzi udzielone mi i Lipsteinowi świadczą o swoistej niekonsekwencji. Następnym razem wskaż proszę, że jakiekolwiek odnośniki poza samym modelem nie są oczekiwane (choć życzę Ci, aby następnego razu nie było, chyba że będzie to ta sama obdarowana np. na rocznicę ). Szkoda, że nastawiłeś się na negatywny odbiór wpisów. Jeśli w jakimkolwiek fragmencie mój wpis Cię uraził, choć nie miałem takich intencji - przepraszam, nawet za plan amerykański...

Do do samego modelu - po Phantomie nie będzie Ci już tak łatwo... Ale skoro "przymrużenie oka" i cel budowy "okołomodelarski" - może się podobać.

Pozdrawiam - Mikołaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja odpowiedź na Twój post wynikała ze złego jego zrozumienia przeze mnie. Zareagowałem jakoś alergicznie na ten zwrot o amerykańskim planie, trochę bez zastanowienia i przepraszam Cię Mikołaju za to.

Następny model będzie już "na poważnie", ale to dopiero latem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.