Skocz do zawartości

Mi-24W Zvezda 1:72


K_Mazur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów. Chciałem wam zaprezentować model śmigłowca mi-24, popełniłem go już jakiś czas temu i dopiero teraz zdecydowałem sie go pokazać tu na forum. Model sprawiał mi dużo kłopotu, bo raz mi upadł, raz musiałem zmywać całe kamo i ogólnie zawsze cos musiało mi się przydarzyć ale wiele mnie on nauczył. Okopcenia mi nie wyszły, szklarnia też nie za czysta, okopcenia na żywo wyglądają troszke lepiej. Cały czas sie ucze i następny model mam nadzieje ze bedzie jeszcze lepszy. Do modelu zużyłem tylko blaszki do kokpitu, panele i i poszycie do fotela. Malowany był humbrolami, mieszanie farb to byl koszmar, żeby dobrać odpowiedni kolor, co jeszcze mogę powiedzieć ? Troche źle powyginałem wirnik z tego co widze. I dopiero robiąc zdjecia zauważylem ze po konkursie w Radomiu brakuje mi rurki pitota i i wycieraczki z przodu nieźlodejść do tego na spokojnie i to dorobic. ej nerwicy dostalem ale teraz trza podejść do tego na spokojnie i to dorobić.

 

 

IMG_6964.JPG

IMG_6966.JPG

IMG_6968.JPG

IMG_6969.JPG

IMG_6971.JPG

IMG_6973.JPG

IMG_6976.JPG

IMG_6977.JPG

IMG_6979.JPG

IMG_6980.JPG

IMG_6981.JPG

IMG_6982.JPG

IMG_6984.JPG

IMG_6986.JPG

IMG_6989.JPG

IMG_6991.JPG

IMG_6992.JPG

IMG_6998.JPG

IMG_6999.JPG

IMG_7000.JPG

IMG_7009.JPG

IMG_7010.JPG

bypicasa2html.gifcreated by picasa2html.com

 

i tu jedno zdjęcie na potwierdzenie ze rurka pitota byłą i wycieraczka też (zdjecie z sesji gdzie smigło było totalnie skopane ale potem juz je poprawilem )

 

DSC_7720.JPG

bypicasa2html.gifcreated by picasa2html.com

I mam pytanko, ma może ktoś z forumowiczów jakieś publikacje\monografie\zdjecia o spitfire IXc i mógłby się z nimi podzielić? mam w planach ambitny projekt i potrzebuje dużo zdjęć i informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
Mi się rzuciło w oczy to że za wydechem jest spore okopcenie ale już sam wydech w środku jest czysty.
Ja bym do tego dodał, że w porównaniu z tak mocnym okopceniem, cały śmiglak jest nieproporcjonalnie czysty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.