Skocz do zawartości

Su-27SM, Zvezda 1/72


MadYarpen

Rekomendowane odpowiedzi

hzN11oc.jpg

Witam wszystkich.

Z niekłamaną przyjemnością, po 9 miesiącach pracy, prezentuję gotowego Su-27 SM.

Pudło plus blaszki eduarda w kabinie, trochę ołowianych drutów i dodatkowego plastiku w komorach podwozia, plus poprawione czubki rakiet.

Jestem zadowolony, mimo oczywistych błędów. Silniki to była pierwsza poważna zabawa z metalizerami, i chociaż przesadziłem z przypaleniem to mogło być gorzej. Najfajniej chyba mi wyszedł preshading.

Sam zestaw polecam, jest bardzo dobrej jakości.

Jest to mój 2/3 model robiony po przerwie (powstawał jednocześnie z tomcatem stąd 2/3;)). Dużo mnie nauczył, oby kolejne były lepsze.

 

Zapraszam do komentowania, niestety nie na wszystkich zdjęciach udało mi się dobrze kolory zachować. Niestety robione telefonem, plus niebieski nie jest zbyt łatwy w obsłudze

 

7cigJFN.jpg

 

VOBKJde.jpg

 

7taVXrx.jpg

 

kaDHUVL.jpg

 

xRlgirv.jpg

 

GXZ9ix4.jpg

 

RS7CkMU.jpg

 

1McC3TN.jpg

 

3RlcgRm.jpg

 

VvelHZc.jpg

 

L6l0HIh.jpg

 

8i4VaQ7.jpg

 

vCpwpjD.jpg

 

LoyrMrI.jpg

 

uOnBP1O.jpg

 

ELSP432.jpg

 

AMT8uvb.jpg

 

SKGZdQu.jpg

 

1swEkrZ.jpg

 

6YYv8Qz.jpg

 

k2vHRDj.jpg

 

GzHXQkf.jpg

 

hqVYScJ.jpg

 

KI3PiJ1.jpg

 

 

I na koniec parę fotek z kolegą z warsztatu:

3y6VhWQ.jpg

 

oVhaJoZ.jpg

 

Zyz4fJQ.jpg

 

zqQcWVB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre linie pogłębiałem i tutaj mam do siebie największe pretensje. Trochę mnie to przerosło. plastik jest stosunkowo miękki więc bardzo łatwo przesadzić albo zrobić coś krzywo, a jak się nie ma wprawy to ryzyko jest podwójne.

Silniki próbowałem brudzić, ale nie byłem zadowolony z efektów. Teraz są już zmatowione lekko więc bałbym się wracać do olejnej. no a w ogóle ten samolot na wszystkich zdjęciach które widziałem był bardzo bardzo czysty. (chociaż dobrych zdjęć od spodu nie widziałem,przyznaję;))

 

W każdym razie dzięki za miłe słowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Bardzo mi się podoba Twój wyrób, choć nie leży mi nowe kamo i jestem zwolennikiem starego, twój jednak wpada w oko, aczkolwiek popełniłeś błąd w rozmieszczeniu kamo, nie wiem jak instrukcja podpowiada, ale ja mam zdjęcia i są inaczej one rozmieszczone. Plus, że nie naciapałeś uzbrojenia bo to psuje całą linię samolotu, no i delikatnie bym sfatygował jeszcze dół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś wszystko jak na talerzu RF-92211 wystarczyło wpisać w google, nadmienię, że to jest samolot użytkowany w Lipiecku:

 

https://www.google.com/search?q=RF-92211+/+04+%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%BD%D1%8B%D0%B9&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAgQ_AUoAmoVChMIv7H32sXUyAIVhjkaCh2Ssw04#imgrc=_

 

Jak ktoś potrzebuje zdjęcia Su-27 proszę bardzo: http://chomikuj.pl/smialus/Zdjecia+lotnictwo+wojskowe/Su-27 pewnie coś wybierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.