Skocz do zawartości

T34/85 Zvezda 1:35


maszynista93

Rekomendowane odpowiedzi

Model to T34/85 ZVEZDA 1:35

 

Uważam, że model jest porównywalny z DRAGONEM (pomijając fatalne gąsienice). Nie ma tylu elementów ale po sklejeniu wygląda bardzo przyzwoicie. No i cena!

 

 

faade93c6d33e4c4m.jpg

e1f500bad57f3fbdm.jpg

45a04c2e3a908c92m.jpg

efcd1e58c6a652c5m.jpg

30a1d28e9bed9f38m.jpg

78d6af28a20c7d39m.jpg

 

Czekam na ocenkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale poryty na tyle :P

Trochę szpara na łączniu tylnej płyty z prawej razi. No i ta siatka nad silnikiem...

No i coś prawy właz na wieży dostał przy obróbce

Ale fajnie, odważnie malowany, działaj dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Uważam, że model jest porównywalny z DRAGONEM

 

... przesadziłeś, widziałem model dragona i mam model zvezdy jest wielka różnica, przy zvezdzie jest o wieleeeee więcej roboty, wiem bo sam buduję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charoszaja maszyna! Podoba mi się malowanie na wieży i ślady eksploatacji. Rusek taki, od razu widać Ma w sobie coś realistycznego ten model.

Doradzam ewakuację z Fotosika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny model,

Masz racje - na jakosc zvezdy nie mozna narzekac. Choc gaski na pierwszy rzut oka okropne, to da sie z nich os tam robic. Ty widzę założyłeś normalnie, ale gdzies na forum ktos pokazywal jak zrobic z nich fajny efekt.

Pojdedyncze ogniwka dac skrajnie na zakola po obu stronch, a paski dociąć pod wymiar. Tak zrobilem w moim t44/76 zvezdy.

modelik słuszny, podoba mi sie jego wyeksplotowanie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda model 85-ki od Zvezdy nie jest taki zły do szczętu. Można z niego wycisnąć sporo efektu, wiem coś o tym. Ale dlaczego ta wersja na fotkach z końca 1944 początku 1945 ma obłą belkę łączną i bardzo dziwne zaczepy na wieży charakterystyczne dla zakładu 112 a model przedstawia wersję produkowaną w zakładzie w Niżnym Tagilu-183?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego ta wersja na fotkach z końca 1944 początku 1945 ma obłą belkę łączną i bardzo dziwne zaczepy na wieży charakterystyczne dla zakładu 112 a model przedstawia wersję produkowaną w zakładzie w Niżnym Tagilu-183?

Chowam się pod stół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie wyszedł, wczoraj go dostałem - też Zvezda i powiem, że nie jest taki prościutki i trzeba sporo się napocić. Co do gąsek, to bardzo ładnie ci wyszły, szkoda, że Zvezda daje do wszystkich T-34 daje te same. (T-34/76 40,41,42...). Żal, że nie zmieniłeś lufy, ta w zestawie jest za krótka o 3/3,5 mm. i za gruba. Ładnie wyszła wieża, popatrzyłem na ten wzór po odlewie i trochę mi się to nie podobało, ponieważ wszystkie ślady są na zewnątrz, strasznie "kostropate", a tak nie jest w oryginale:

 

Faktura wieży:

 

t348510.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model mi się podoba posiadam zdjęcie czołgu o numerze 1213 datowane na maj 1945 belka łączna w kant tylko właz dowudcy jest starego typu - podwujny a w modelu pojedynczy - wieża nie ma spłaszczeń - czołg jest OK duże brawa Na lufie jest napis - RODACY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZWIEZDA jest OK nie umiem robić zdjęć ale mam kilka modeli - T-34/76 załorzyłem koła żywiczne- pasują - izrobiłem wnętrze wszystkie dodatki pasują , mój T-34/85 ZWIEZDY przerobiłem na teka z armatą Tygrysa taki T-34/88mm . Niejest to firma najleprza ale dobra . Panowie pytanko - w świetle prawa dozwolone jest zamieszczanie zdjęć na forum które pochodzą z książek , z interka bez zgody autorów ? bo mi tu różnie podpowiadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko - w świetle prawa dozwolone jest zamieszczanie zdjęć na forum które pochodzą z książek , z interka bez zgody autorów ? bo mi tu różnie podpowiadają

Ja zamieszczam źródło skąd pochodzi zdjęcie. Tak samo inni robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje . Zdjęcie z książki - Broń Pancerna w LWP 1943-1945

. Plansze barwne - własne prawa autorskie

 

905a913b7d2b0c8amed.jpg

 

hej

Widziałem też inną interpretację tych ciapek z lufki.

Mianowicie napis "WOJACY"

W sumie który jest prawdziwy nie wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.