Skocz do zawartości

Abrams M1A1 AIM Dragon 1:35


Rafał Kobiela

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Model Abramsa robiłem prosto z pudełka. Malowanie z dywizji quaterhorse z Iraku z 2004 roku. Malowany farbami vallejo, brudzony pigmentami MIG'a z aerografu. Zapraszam do komentowania.

 

tn_DSC07750.jpg

tn_DSC07751.jpg

tn_DSC07752.jpg

tn_DSC07753.jpg

tn_DSC07754.jpg

tn_DSC07755.jpg

tn_DSC07756.jpg

tn_DSC07757.jpg

tn_DSC07758.jpg

tn_DSC07759.jpg

tn_DSC07760.jpg

tn_DSC07761.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zacny.

Na drugim zdjęciu odrazu rzuciło mi się w oczy że dżwiczki od wizjera lekko opadły na zawiasach. A reszta bardzo fajna. Napchałbym coś jeszcze do tego kosza z tyłu wierzy bo jakiś pusty sie wydaje.

Jak się kładzie pigmenty areografem?

Jak dasz rade to zapodaj zdjęcia z pleneru bedzie się ciekawie prezentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dżwiczki

Hę?

 

 

wierzy

W co?

 

A model bardzo przyjemny. Zmierzyłeś się, z bardzo trudnym, moim zdaniem, tematem jakim jest abrams w woodlandzie z Iraku i całkiem sprawnie wybrnąłeś. Choć w tym wypadku sztuczne światło chyba trochę znieksztalca odbiór modelu. Pierwsze zdjęcie najfajniejsze

 

Dawaj dalej! Czas na T-50!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć w tym wypadku sztuczne światło chyba trochę znieksztalca odbiór modelu. Pierwsze zdjęcie najfajniejsze

 

Dzięki za opinię. Jutro postaram się zrobić lepsze zdjęcia.

Napchałbym coś jeszcze do tego kosza z tyłu wierzy bo jakiś pusty sie wydaje.

 

Bambetli dołożę jeszcze trochę. Prawdopodobnie będę je miał już w poniedziałek.

 

Jak się kładzie pigmenty areografem?

prezentować.

 

Wódka+pigmient i do zbiorniczka. Pigment musi być dobrze wymieszany bo zapcha dyszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny Abrams, podoba mi się malowanie i zakurzenie. Jedna uwaga - jest kilka fajnych zestawów współczesnych tobołków, a Ty dałeś tobołki z Wietnamu No ale pisałeś, że dołożysz bambetli, więc może wtedy będą już takie jak trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję już go widzieć (zanim dostał placaki) i powiem, że bardzo mi się podobał, Rafale, dobra robota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Model wygląda bardzo ładnie Fajne detale i ciekawe, nie pustynne kamo z Iraku. Osobiście tylko zrobił bym jedną rzecz inaczej. Nie przykurzyłbym tego modelu aż tak mocno, bo zakryłeś tym wiele włożonej pracy. Na warsztacie bardzo podobały mi się zdjęcia czystego modelu(nie mówię, że nie powinieneś go wcale brudzić). No i daj zdjęcia w dziennym świetle, bo mam też wrażenie, że żarowe trochę przekłamało kolory

No i kolejny konkurent mnie rozwala

Pozdrawiam Konrad

 

P.S. Teraz Sa-2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 10 months later...

Wiem że to szczegół ale czy przypadkiem, nie zamontowałeś tego dodatkowego kosza troszke inaczej?? Szkoda ze nie przyłaczyłes się z Abramsem do projektu grupowego ( I&A ), było by nas więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.