Skocz do zawartości

CCKW-353 Italeri 1/35


templess

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajny, udany modelik, podoba mi sie umiarkowane brudzenie. Może odrobinę więcej dałbym suchego błota na kółkach. Też muszę się zabrać końcu za jakiegoś kołowca:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie ten stalowy km to byłoby całkiem fajnie. Przydałoby się go przemalować na czarno i przetrzeć metodą suchego pędzla odcieniami szarości lub metalizerem.

 

Reszta całkiem do rzeczy. Postaraj się tylko o lepsze zdjęcia!

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wielkie dzięki dla wszystkich za zainteresowanie i komentarze.

Model naprawdę ładny tylko kładąc ten (patyczek) na pace, miałeś chyba /pomroczność jasną/ bez urazy ale pierwsze hamowanie i wszyscy :chodu.

To była nawet chyba pomroczność ciemna .Już go uwiązałem linami i mogą hamować bez obaw

Gdyby nie ten stalowy km to byłoby całkiem fajnie. Przydałoby się go przemalować na czarno i przetrzeć metodą suchego pędzla odcieniami szarości lub metalizerem.

Kornik gun jest malowany czarnym a następnie metalizerem i wypolerowany. Ale jak sam zauważyłeś zdjęcia są kiepskie

.

Ale po co go mocniej b łocić jedynie wystarczy z aerka go przykurzyc i starczy nie potrzeba temu modelowi nic wiecej

Przypyliłem go pactrą- A54 mud

Jeszcze raz dzięki za wszystkie wypowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe modele Robert robisz... ale błagam cie pożycz od kogoś aparat i porób lepsze zdjęcia bo całość traci na tym.

Skoro na takich zdjęciach się bronią to nie jest źle A poważnie to myślę nad aparatem, tylko wiadomo kasa . Dzięki Janusz za opinię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym pstrykasz fotki Robert ale twoje modele naprawdę są warte zakupu aparatu.

Nie musisz od razu kupować sprzętu z wysokiej półki.

Mój poprzedni aparat to było takie pstrykadełko;

http://allegro.pl/listing.php/search?string=C613&category=110630&description=1

 

Popatrz jakie w miarę fotki udało mi się z niego wykrzesać;

100_0384.jpg

 

Przepraszam Cię za zaśmiecanie twojego wątku.Jak przeczytasz wpis to usunę to foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotek dzięki za opinię.

Nie wiem czym pstrykasz fotki Robert ale twoje modele naprawdę są warte zakupu aparatu.

Nie musisz od razu kupować sprzętu z wysokiej półki.

Witam Piotrze. Zdjęcia robię telefonem sony ericsson- cyber shot .

Byłem pewien że w aparat muszę zainwestować z 1000 pln. Stówkę za tego kodaka przeżyję. Dzięki za namiary . Kiedyś dużo bawiłem się lustrzankami to z tym też chyba sobie poradzę . Co do pumy to nie usuwaj jej. Bardzo lubię ten pojazd i jest niewątpliwym ozdobnikiem mojej galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.