Skocz do zawartości

Tiger I Late Dragon 1:35


produdi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Po wielu zmaganiach udało mi się ukończyć kota . Model posiada wiele baboli ale ostatecznie wyszedł znośnie , choć miałem z nim wiele problemów . Zapraszam do oglądania i komentowania .

 

DSCN5971.JPG

DSCN5948.JPG

DSCN5952.JPG

DSCN5953.JPG

DSCN5961.JPG

DSCN5949.JPG

DSCN5956.JPG

DSCN5958.JPG

DSCN5968.JPG

DSCN5960.JPG

DSCN5962.JPG

DSCN5963.JPG

 

Jedna klamra na tylnej płycie się urwała , kiedyś ją dorobię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście się bardzo podoba, jest ładnie zrobiony, czysto, ze smakiem obity i pobrudzony. Mam tylko jedno ale, dałbym tylko ciemnego jakiegoś washa, mało widać na nim, przez to kamo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś tam babole posiada, ale nie powiedziałbym że wiele ich jest ; ) Model mi się podoba, wyszedł bardzo dobrze, domyślam się że te czarne plamy to miejsca ratowane po odejsciu farby ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się , że jednak komuś moje wypociny się podobają .

 

Domyślam się że te czarne plamy to miejsca ratowane po odejsciu farby ; )
To co rzuciło się mnie w oczy to plama na płycie silnikowej które wygląda troszkę dziwnie.

Odejście farby było patrząc od przodu po prawej stronie wierzy oraz przy włazie i narzędziach z przodu . Można powiedzieć , że plamy symbolizują stary smar nie koniecznie olej .

 

Metalowe obejmy powinny być innego koloru niż drewniany.

Są innego koloru tylko bardzo zbliżonego do koloru klocka. Przez klocek pociągnięta jest brązowa nitka kamo i przez to tak wygląda .

 

I to bardzo, prosi sie o podstawke i pare ludkow, tak zeby dac mu troche zycia.

Może i się prosi : ) . Ale nie mam ochoty ani umiejętności żeby mu ulec .

 

Bardzo podoba mi się kamo (będę właśnie coś podobnego robił), ale mam i uwagi.

Czy koła napinające aby na pewno są do wersji finalnej ?

Nie poradziłeś sobie z fatalnym spasowaniem klap nad wentylatorami

Nie dorobiłeś zimmeritu na tylnych krawędziach burt.

Błędy te wynikają z mojego braku wiedzy co do tygrysów . Szkoda , że podczas warsztatu nie zwróciłeś mi na to uwagi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiem, że jeżeli chodzi malarską kwestie to takie modele chciałbym robić.

Bez przesady . Od ręki psiknięta baza i kamo tylko uważając na możliwość zlania się wszystkiego po dalszych zabiegach . Potem techniki wszystkim znane z wyczuciem i własnym gustem . Ten model to bardziej robota nowicjusza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.