Skocz do zawartości

T-34/85 Dragon 1:35


reggy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wakacje w pełni, dużo czasu, pora pokazać coś, co się zrobiło. Model Dragona, pół kilo blaszek w zestawie, metalowa lufa (wybrałem plastikową), parę wersji malowania. Zdecydowałem się na malowanie z Berlina 1945, choć na podstawie zdjęć udowodniono mi, że ta wersja miała jakoby mieć pełne koła. Pełnych kół nie miałem na stanie, więc trudno:D Dla mnie póki co liczy się przyjemność. Malowany Vallejo. Lakiery: Sidolux i mat Pactry. Choć ogólnie żałuję, że model zmatowiłem, błyszczący ładniej oddawał fakturę pancerza z płyt walcowanych nad którym pracowałem zawzięcie rozpuszczalnikiem. Może jeszcze go lekko nabłyszczę... Nie jestem pewien, czy model jest skończony - dlatego liczę na sugestie z Waszej strony co zmienić, dodać, wyrzucić, spalić, zdeptać...

 

P8050032.JPG

P8050031.JPG

P8050028.JPG

P8050027.JPG

P8050026.JPG

P8050024.JPG

P8050020.JPG

P8050019.JPG

P8050018.JPG

P8050035.JPG

P8050034.JPG

P8050019.JPG

P8050018.JPG

P8050017.JPG

P8050016.JPG

P8050015.JPG

Ostatnia fotka przedstawia model przed matowieniem... Taki mi się bardziej podobał :( :( ;(

P8020009.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No i odpryski !

Nie przesadzaj, tym razem nie musiałem zmywać góry budy tak jak w Panzerze IV po zrobieniu odprysków:). Jeszcze parę lat i się oboje nauczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że jestem pod wielkim wrażeniem. Twoja 34-ka wygląda bardzo realistycznie i niebo lepiej od twoich pierwszych produkcji. Ślady eksploatacji na najwyższym poziomie.

 

Jednym słowem KLASA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na malowanie z Berlina 1945, choć na podstawie zdjęć udowodniono mi, że ta wersja miała jakoby mieć pełne koła. Pełnych kół nie miałem na stanie, więc trudno:D

 

Wszystko cacy ale jeśli zdecydowałeś się na zrobienie 230 to powinieneś zmienić koła Very Happy

http://images13.fotosik.pl/12/46b1717947aaa928.jpg

 

Przecież napisałem to na początku :P :P . Przy okazji dziękuję za pozytywny odbiór mojego modelu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem dzisiaj czarne (prawie) tło, przemalowałem też osłony, pomęczę was jeszcze trochę fotkami:

Pierwsza podoba mi się najbardziej:

P8140001.JPG

P8140002.JPG

P8140006.JPG

P8140001-1.JPG

P8140002-1.JPG

P8140003-1.JPG

P8140004-1.JPG

P8140006-1.JPG

P8140007.JPG

P8140009.JPG

P8140011.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olympus C-765. Niby niepozorny 4 MPixelowy kompakt, ale ma świetną optykę. Zawsze go chwaliłem, nigdy mnie nie zawiódł. Miałem do czynienia z Nikonem Coolpix 7600 z matrycą 7 Mpix i Kodakiem z 6 Mpix, ale przez malutkie rozmiary tych aparatów traciła jakość. Lepiej mieć duże starsze niż jakieś kieszonkowe aparaciki które szpanują tylko cyferkami przy matrycy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi siępodoba. ładnie dobrany kolor , weathering taki w sam raz. Ładnie pordzewiałe osłony. Nie straszą czerwienią. jedyną rzeczą, którą ja bym zmienił to dodanie większych okopceń na rurach wydechowych. wszak to ruski diesel i lubił sobie dmuchnąć. Ale to juz rzecz gustu.

Ogólnie jestem na tak i oby więcej takich modeli mozna było zobaczyć.

 

P.S. Żeby nie było że niec nie robi to się pochwalę, że skończyłem izraelskiego M-60 niedawno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regi

 

Będę już wredny ale Wojtek czy ty kiedykolwiek nauczysz sie pisać poprawnie czyjegoś nicka?? Kolega nie jest Regi tylko reggy. Wiem że to może mało istotne, ale pisząc poprawnie czyjegoś nicka, dajesz mu do zrozumienia że go szanujesz, a nie że masz go w pompce i piszesz jak ci sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że ja osobiście miałem z tego niepomierną pompę, bo zarówno kolega regis jak i ja, Reggy, jesteśmy dla Wojtka po prostu Regi :P W dodatku obaj mamy czarno-białe awatary - może stąd się to bierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu pisać ? Wszystkie achy i ochy już były. Mój ulubiony czołg. Bardzo ładnie wykonany. Podoba mi się Twoje malowanie, brudzenie, pylenie, cieniowanie, rdzewienie, ocieranie, brudzing i pogodzing oraz lekki błocing kółeczek. Cacy model.

 

Ale mam pytanie: gdzie są materace z tych łóżeczek dla załogi montowanych na pancerzu ? Jak bidulki będą leżeć na samych sprężynach ? Na BMP-1 w Czeczenii były takie miękkie materacyki to i tu powinieneś zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.