Skocz do zawartości

Sturmtiger TAMIYA 1/35


fenek

Rekomendowane odpowiedzi

Model jak w tytule bardzo fajny zestaw.

zrobiłem go około 5 miesięcy temu ale dopiero teraz udało mi się zrobić jako takie zdjęcia , ma to efekt uboczny w postaci kurzu.

Z samego modelu jestem średnio zadowolony gdyż był malowany dwa razy za pierwszym razem popsułem go weshem i nie obyło się bez strat przy zmywaniu farby pyzatym pierwszy raz robiłem kamuflaż wielobarwny.

Pozdrawiam fenek

 

DSC01169.JPG

DSC01171.JPG

DSC01174.JPG

DSC01177.JPG

DSC01181.JPG

DSC01183.JPG

DSC01184.JPG

DSC01188.JPG

DSC01192.JPG

DSC01196.JPG

DSC01197.JPG

DSC01198.JPG

DSC01200.JPG

DSC01209.JPG

DSC01212.JPG

DSC01139.JPG

DSC01149.JPG

DSC01152.JPG

DSC01153.JPG

DSC01156.JPG

DSC01160.JPG

DSC01163.JPG

bypicasa2html.gifcreated by picasa2html.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy figurki rzeczywiście nie za bardzo udane na szczenście nie są przytwierdzone więc idą do poprawy albo do usunięcia pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej do usunięcia, bo nawet jak bys pomalował je we wlasciwy sposób, to i tak nie bardzo by pasowały

W sumie racja miałem je pomalować w całkiem inny wzór tylko nie wyszło i pomalowałem na czarno co nie bardo pasuje do tego pojazdu więc po poprawie zostaną przeniesione do innej jednostki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomalowałem na czarno co nie bardo pasuje do tego pojazdu

 

pasuje ze wszech miar. załogi kompanii szturmtigerów nosiły uniformy typowe dla czołgistów. przy czym czołgistów wermachtu, a nie ss.

Dzięki za informacje przydadzą się, te figurki to był taki impuls w ostatniej chwili niestety nie przemyślany ani nie sprawdzony mam nauczkę na przyszłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak usuniesz ludziki, to bedzie nawet udana praca

 

albo się jeszcze nad nimi poznęcaj, a na koniec koniecznie psiknij lakierem matowym.

 

Jest nieźle, gąsienice mi się wielce podobają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy, a co do manekinów to już są osunięte,

po przemalowaniu powędrują na inny model bo jak wyjaśnił mi kolega Kamil należą do formacji SS a nie do wermachtu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierścień przeciwwagi na moździeżu przykleiłeś w odwrotną stronę. Ogólnie fajny modelik. Szkoda, że nie dodałeś żadnych trawionek.

 

 

Pozdrawiam

Dzięki, z tym pierścieniem dałem plamę, a co do trawionek to się w zupełności zgadzam ale sklejałem go stosunkowo dawno temu i w tedy elementy foto-trawione to była dla mnie czarna magia, Chociaż zimmerit na nim to własnie są blaszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki koledzy. co do malowania ciesze się że się do czegoś nadaje robiłem to pierwszy raz i do tego z ręki więc nie bylem pewien co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.