Skocz do zawartości

Sd,kfz 222 Tamiya, Eduard 1/35


templess

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przedstawiam model Sdkfz 222 firmy Tamiya. Do zestawu wykorzystałem lufy i antenę RB i blachy Eduarda. Całe wnętrze wykonane od podstaw. Na zewnątrz przerobiłem drzwi, skrzynię. zrobiłem otwarte wizjery i podziały blach. Z leciwego modelu Tamki, przy pewnym nakładzie pracy własnej można zrobić całkiem przyzwoitą replikę. Warsztat- viewtopic.php?f=87&t=37569

Zapraszam do oglądania;

DSCF2080.JPG

DSCF2133.JPG

DSCF2214.JPG

DSCF2233.JPG

DSCF2345.JPG

DSCF2648.JPG

DSCF2649.JPG

DSCF2650.JPG

DSCF2653.JPG

DSCF2654.JPG

DSCF2658.JPG

DSCF2666.JPG

DSCF2667.JPG

DSCF2672.JPG

DSCF2673.JPG

DSCF2678.JPG

DSCF2686.JPG

DSCF2687.JPG

DSCF2688.JPG

DSCF2689.JPG

DSCF2692.JPG

DSCF2693.JPG

DSCF2696.JPG

DSCF2697.JPG

DSCF2698.JPG

DSCF2699.JPG

DSCF2701.JPG

DSCF2705.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert,

 

Moje zdanie znasz...Paprykarz Szczeciński .

To oczywiście w Koszalinie.

Moje gratulacje, świetnie wykonany model.

Sam się nad nim zastanawiam, to Cię torszku pytaniami pomęczę.

Do zobaczenia .

Maciej BUDYŃ Bedyński

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny model ci wyszedł Robercie. Teraz jedynie na spokojnie dopasuj kurzenie do podstawki, bo jak dla mnie to w tej konfiguracji jest troszkę za czysty. Szczególnie opony. Wiem że kończyłeś go na szybciocha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, prezentuje się świetnie ale ocenie dopiero jak na żywca zobaczę , no ale myślę ze po zajrzeniu do środka padnę. Ja tymczasem z powodu przeprowadzki nie mam czasu na hobby i tylko czekam kiedy bedę mógł do niego wrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzięki za pozytywny odbiór modelu .pora na kilka odpowiedzi.

Sam się nad nim zastanawiam, to Cię torszku pytaniami pomęczę.

Na wszystkie odpowiem. Po znieczuleniu na integracji

Bardzo ładny model ci wyszedł Robercie. Teraz jedynie na spokojnie dopasuj kurzenie do podstawki
Tylko te fotki.Ucieka dużo szczegółów przez nie.

No to jest i odpowiedź. Krzychu kurzenie jest ok, mam tylko poważne probvlemy z opanowaniem mojego aparatu-głupa Zresztą słusznie to za↓ważył Piotr . Wieczorem pstryknę jeszcze parę zdjęć i jak uda mi się zrobić jakieś w miarę miarodajne to jeszcze dziś wrzucę

.

Witam, prezentuje się świetnie ale ocenie dopiero jak na żywca zobaczę , no ale myślę ze po zajrzeniu do środka padnę.
Wow, niesamowity.
Witam. Ładny model.Podoba mi się.Z podstaweczką wygląda super. Pozdrawiam. adamus.

Dzięki panowie . Daniel miałeś być w tym tygodniu z IV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest na co popatrzeć gratuluje

Dzięki kolego . Niestety przez jakość zdjęć wiele ucieka. Dziś wieczorem będę pstrykał foty do galerii Pantery na nowych ustawieniach. Tu wielkie podziękowania dla Krzycha{Bazylms} za podpowiedzi co do ustawień i oświetlenia. Czy uda mi się zrobić lepsze ocenicie jutro sami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Marcin . Fakt że nie wychodzą mi zdjęcia i 222-jka w realu wygląda zupełnie inaczej. Co do Koszalina to rejestrowałem właśnie modele i jest przekrój całej Polski. A znając życie większość czeka jak z pitem na ostatni gwizdek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.