Skocz do zawartości

GAZ 233014 STS Tiger Meng 1/35


konrad444

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałem zaprezentować mój najnowszy ulepek jest to jak w tytule Gaz wyprodukowany przez menga. Model jest robiony prosto z pudła, malowany akrylami valleyo, a brudzony produktami z gamy AK-interactive. Zapraszam do oglądania i komentowania.

4a1cc4c93a228f16.jpg

7b5516c1c66baa0b.jpg

edfb9f95881951a9.jpg

efadf94ca0216438.jpg

71528d6258378d7c.jpg

c8d4f9c7925130ae.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki model zasługuje na lepsze zdjęcia oraz większą ich ilość. Brakuje mi ujęcia dachu, fotka z przodu jest niewyraźna. Ale można powiedzieć, że to całkiem niezły modelik. Fajnie pomalowany, fajnie pobrudzony. Ale przyznaj - nie zabezpieczyłeś okien przed psikaniem matem, co? Zamglone szybki na to wskazują, a paski czystego szkła pod górnymi obramowaniami okienek wskazują, że mat leciał z góry... Trochę szkoda, choć całość i tak mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie wstawić lepsze zdjecia, ale na to potrzebuje trochę więcej czasu a teraz mam go jak na lekarstwo (ferie mi się kończą a nauczyciele nas cisną bo zbliżają się egzaminy gimnazjalne), a jeszcze nie do końca opanowałem swój aparat. Co do matu to racja chociaż w pewnym sensie robilem to specjalnie aby izyskac efekt przykurzenia okien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do matu to racja chociaż w pewnym sensie robilem to specjalnie aby izyskac efekt przykurzenia okien.

Mogleś chociaż ślady po wycieraczkach zamaskować... Trochę też Ci te paski czystego szkła zamysł popusły... No nic, jest jak jest, choć jak pisałem - całość jest ok, jest na czym oko zawiesić. Model jak i sam pojazd - jak dla mnie - jest na tyle ciekawy, że chętnie zajrzę prewnie jeszcze parę razy do twojej galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę mu brakuje tych sterczących anten, z nimi ten pojazd nabiera bardziej agresywnego wyglądu. No i szyby przydało by się nieco przetrzeć do czysta. Mimo to całość prezentuje się nie źle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Fajny pojazd. Faktycznie okna trochę jakby zadymione... no cóż może się wojskowi relaksują w środku :-) Ładnie camo wyszło - podoba mi się.

 

pozdrawiam i czekam na kolejne modele :-)

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że jeszcze lepiej wyglądał by gdybyś zrobił go otwartym, bo ma pełne wnętrze.
Czytasz w moich myślach. Szkoda właśnie że nie mam otwartych drzwi, górnego włazu. Można by zobaczyć fajne wnętrze i pikselową tapicerkę. Ani mi przez myśl nie przeszło, że zastanawiając się nad zakupem tego modelu, będę go oglądał ostatnio często w TV, w programach o najeździe Putnia na Krym. Jest ich dużo pokazywanych i BTR-80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imek46

 

Właśnie nad BTR-80 z Trumpka się rozglądam po necie, żeby sobie polepszyć samopoczucie i uszczuplić za razem portfel (ale nie myślałem, że aż tak!!!!!!), ale jakby na złość, ceny są nie zachęcające...może wraz z działaniami wojsk federacji rosyjskiej ceny modeli poszybowały w górę .

 

MBB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że jeszcze lepiej wyglądał by gdybyś zrobił go otwartym, bo ma pełne wnętrze.
Czytasz w moich myślach. Szkoda właśnie że nie mam otwartych drzwi, górnego włazu. Można by zobaczyć fajne wnętrze i pikselową tapicerkę. Ani mi przez myśl nie przeszło, że zastanawiając się nad zakupem tego modelu, będę go oglądał ostatnio często w TV, w programach o najeździe Putnia na Krym. Jest ich dużo pokazywanych i BTR-80

Miałem tak samo są to w miare nowe pojazdy i nie spodziewałem widzieć ich w akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda właśnie że nie mam otwartych drzwi, górnego włazu. Można by zobaczyć fajne wnętrze i pikselową tapicerkę.

Aby na pewno pikselową?

gaz_2330___tiger____the_compartment_for_the_special_by_karatsupa-d4qgvzq.jpg

tiger_04.png

źródło internet

...i taką też kalkomanie posiada model.

 

... są to w miare nowe pojazdy i nie spodziewałem widzieć ich w akcji.

Czeczenia, Gruzja?

...i choć publicznie pojazd zadebiutował dopiero w 2008, to w różnych jednostkach jest na wyposażeniu od 2004.

 

Ja także mam go obecnie na warsztacie, a co do twojego Tigera konrad444, to koledzy już chyba wszystko napisali, brak w jego wykonaniu pewnej konsekwencji, widzę ją za to w braku malowania oszklenia na zielonkawy odcień to kolejny twój pojazd, który powinien mieć je w takiej barwie.

No ale to Twój model ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie!! Co do tego zielonkawego odcienia okien. Jaką farbę wybrać??

 

Używam tylko clear-ów green Tamiya i Gunze C i te śmiało mogę polecić.

...tak jak i pozostałe clear-y tych firm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wiem że temat trochę przygasł ale dopiero teraz znalazłem czas aby zrobić coś z oknami a oto i efekt mam nadzieje że teraz jest lepiej.

Niestety tylko dwa zdjęcia bo na więcej nie miałem czasu:

DSC02667_zpsf688d852.jpg

DSC02666_zps8c0d33ee.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad, to ja mam propozycję. Dorób mu jakieś anteny, jeżeli chcesz - będzie ciekawszy. Może znajdziesz jeszcze coś do poprawki. A potem w wolnej chwili zrób mu jeszcze jedną, końcową sesję zdjęciową. I będzie git Szyby - lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.