Skocz do zawartości

38 cm RW 61 auf Sturmmörser Tiger


marioba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych Forumowiczów!

 

 

38 cm RW 61 auf Sturmmörser Tiger. Italeri 1:35. Taki kolejny rozbabrany kilka lat temu zestaw i wreszcie skończony. Słaby warsztat jest tutajhttp://www.modelwork.pl/viewtopic.php?f=87&t=42290

 

Zapraszam do oglądania i oceny kolejnego gniota mojej produkcji.

 

 

tt00_zpsff651305.jpg

 

tt01_zps1b223e35.jpg

 

tt02_zps08f9e8e5.jpg

 

tt03_zpsee5721cf.jpg

 

tt04_zps419e478d.jpg

 

tt05_zps81388f0b.jpg

 

tt06_zps974e105e.jpg

 

tt07_zpsdc706501.jpg

 

tt08_zps6b34459d.jpg

 

tt09_zpse07f745b.jpg

 

tt10_zpsaa58d690.jpg

 

tt11_zps93a787f2.jpg

 

 

I tyle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrodziło ostatnio na forum pięknymi galeriami i ten model się wpisuje w ów trend uwielbiam takie brudzenie jak zastosowałeś na tym modelu i gratuluję uzyskanego efektu końcowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Po kilku dniach w galerii wypada coś napisać...

 

Strasznie bardzo dziękuję że model się podoba.

 

 

Podoba mi się, szczególnie że masz bardzo "oryginalną" technikę brudzenia.

 

 

Krzysiu! Nie potrafię i nie umiem brudzić modeli pigmentami, suchymi pastelami itp. Brudzenie pigmentem jest efektowne do momentu utrwalania tego fixserem. Wszystko co nakładam znika i efekt jest tego taki, że po kliku nałożeniach pigmentu, całość ucieka mi w taki rudo-tlenkowy obrzydliwy kolor.

Poza tym brudzenie olejowymi płukankami jest dla mnie przewidywalne. Wiem mniej więcej jaki osiągnę efekt. Przy pigmentach niekoniecznie...

 

uwielbiam takie brudzenie jak zastosowałeś na tym modelu i gratuluję uzyskanego efektu końcowego

 

Ja też tak lubię. Nie przemawiają do mnie kompletnie zabłocone modele. Chyba że na dioramie...

 

Fajny szturmek, podoba mi się. Dużo wyciągnąłeś z tej Italerki.

 

Można jeszcze więcej wyciągnąć. Sam zestaw jest prosty, ale kilka blaszek i jakieś konkretne gąski czynią z nim cuda.

 

marioba dawno nie widziałem czegoś spod Twojej ręki jak zwykle trzymasz poziom

 

Eeeee, to kiepsko śledzisz galerie. Mniej więcej co miesiąc coś wstawiam...

 

Świetna praca

Gratuluję

 

Dziękuję...

 

Bardzo podoba mi się kamuflaż tego modelu
Piękny model, kamuflaż bardzo przypadł mi do gustu, brudzenie świetne, tylko pozazdrościć umiejętności modelowania tego "gniota"

 

Kamuflaż malowany z ręki. Nie przepadam za metodą "na plastelinę". Podstawa to dobry aerograf, farba o dobrej konsystencji i niskie ciśnienie około 0,12-0,15 MPa

 

To co będzie następne?

 

Jeszcze nie nie wiem. Chyba będzie tzw: "reanimacja trupa". GAZ AAA zniszczony pigmentami (no właśnie...) i zimowym malowaniem. Próbuję coś z niego zrobić. Jak wyjdzie coś miłego dla oka, to na pewno pokażę.

 

Piękny

 

Dziękuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.