Skocz do zawartości

Sherman III Dozer "El Mughazi" 1/72


gumowy01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym przedstawić gotowego Shermana III z Dozerem. Budowa była opisana w warsztacie

viewtopic.php?f=87&t=40598 Dodam jeszcze że figurki to Milicast, TQD Casting oraz Cesar. Roślinność to Mini Natur i Polak. Zapraszam do oglądania i komentowania

14i3DSI.jpg?1

tssh7WC.jpg?1

Nn74CzD.jpg?1

rw9LgT8.jpg?1

ZxMZ4Tr.jpg?1

v8K11yN.jpg?1

KnwjGmV.jpg?1

a5HmyhD.jpg?1

lMAj6V0.jpg?1

pANYdZx.jpg?1

Rg8jYIM.jpg?1

s65yoop.jpg?1

flfIGmP.jpg?1

pDKcMzM.jpg?1

tPHDmbc.jpg?1

PNKOisP.jpg?1

FkMifVX.jpg?2

UmnQ8RH.jpg?1

Trochę się pochwalę na tegorocznym Festiwalu modelarskim w Bytomiu zdobyłem tym modelem wyróżnienie

jKPimV7.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R E W E L A C Y J N Y ! ! !

 

Fantastycznie poradziłeś sobie z grilem.

 

Troszkę odstają figurki, ale w sumie, ja też mam z nimi największy problem...

 

Skąd masz skrzynkę po pociskach 25pdr? Ja przy Markizie naszukałem się i nigdzie nie znalazłem, w końcu wytrawiłem sobie metodą chałupniczą, skrzynka miała być i jest, ale z efektu średnio jestem zadowolony, twoja jest przyjemna, przydałoby mi się stadko takich skrzyneczek na II korpusowe przyszłe projekty...

 

Jeszcze raz gratuluje wyróżnienia i bardzo przyjemnie było poznać osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzikuju piknie panowie za dobre słowo. Adamie cała przyjemność po mojej stronie z faktu poznania się osobiście, szkoda jedynie że nie było więcej czasu usiąść i pogadać, ale to jeszcze z pewnością nadrobimy Skrzyneczki z tego co sam wywnioskowałem pochodzą z zestawu MR Models stowage & equipment for Sherman tanks WW2 ja miałem jedynie dwa rodzaje tych właśnie skrzyneczek wzoru brytolskiego. Cały zestaw drogi wychodzi jeżeli się orientuję ok 20 ojro plus przesyłka czyli jak dla mnie za dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za ciepłe przyjęcie moich wypocin modelarskich i dobre słowo.

Idąc dalej za ciosem będą dalsze Shermany na chwilę obecną zacząłem projekt z Shermanem III wczesnej wersji z DV i zawieszeniem M3 z walk na pustyni oraz zbieram materiały na temat Shermana III "Pirat" z 4 Pułku Pancernego z walk o Monte Cassino.

Gdyby koledzy mieli jakieś fajne materiały proszę o kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.