Skocz do zawartości

M1025 based dumvee Tamiya, Black Dog, Evolution Miniatures


makinen

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem go mieć i mam . Pomimo kontrowersji, jakie budzi klocek z tyłu uznałem, że...chce go mieć. Okazyjna cena zakupu spowodowała, że się skusiłem. Czy żałuje? Efektu finalnego nie, choć niektóre elementy mnie rozczarowały. Trzeba kilka rzeczy przerobic (urżnąć), żeby całośc trzymała się kupy. Wprowadziłem kilka zmian- brak BFT, zamiana kół (Super Swamper średniej jakości, poza tym mam ju z dumvee na kołach SS), nie zamontowałem tylnego km.

Ogólnie mi się podoba, jak zwykle traci na zdjęciach . W rzeczywistości wygląda naprawdę kozacko i jestem zadowolony.

Oryginalne dumvee, które były inspracją

 

dumvee501_zpsrlxp8azy.jpg

Ground-mobility-5th-Special-forces-group_zps2ec0539d1_zpscj8tioa1.jpg

Załoganci

greenberets-1_zps0uv9fpvc.jpg

 

IMG_6913_zpsvvodaykv.jpg

IMG_6915_zpsvmofool4.jpg

IMG_6921_zpswfhpya4x.jpg

IMG_6923_zpsv9zqwdza.jpg

IMG_6926_zpss78tc7s7.jpg

IMG_6929_zpsj9jcu0mi.jpg

IMG_6931_zpsjaidzvlm.jpg

IMG_6934_zpspl5hirvi.jpg

IMG_6937_zpsjbmpytya.jpg

IMG_6942_zpsx0skj2kr.jpg

IMG_6944_zpshijcxbll.jpg

IMG_6945_zpsn0ch1nar.jpg

IMG_6946_zpshpzled96.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No piknie panie piknie . Auto jak to u Ciebie super ( merytoryczne bez zarzutu, porównałem ze zdjęciami które zamieściłeś ) , ludki super ten w czerwonej bandamce ma spodnie DCU Bo jeżeli tak to musisz nad kamo popracować (inny rozkład plam i mniejsze ,za ciemne, dawałem Ci przepis ), tobół w czekoladowe ciastko WZORCOWY .Ogólnie .Pozdrawiam Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plecak chyba jest w pokrowcu w nieużywanym już kamuflażu 6-color, a tam były i czarne i białe kropki. rzuciły mi się w oczy czerwone lampy z przodu - tak było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plecak chyba jest w pokrowcu w nieużywanym już kamuflażu 6-color, a tam były i czarne i białe kropki. rzuciły mi się w oczy czerwone lampy z przodu - tak było?

 

A możesz doprecyzować? Na pokrowcu są czarne i białe kropki. Brakuje jedynie szóstego koloru.

Kierunkowskazy przednie są pomarańczowe. Oglądałem te zdjęcia na aparacie, laptopie, kompie stacjonarnym, iPadzie i telefonie. Wszędzie się różnią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co tu doprecyzowywać, mi wygląda to na 6color. Jeśli nie, to co to za kamo w takim razie? Zresztą mniejsza o to, bo model fajnie wykonany, figurki też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie chodzi o to, że kamo tego pokrowca jest OK i niczego się w związku z tym nie czepiam. Bo nie ma do czego. Raczej tłumaczyłem Ciebie przed Bazylem z tego malowania. I tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa! Bazylowi jednak chyba chodziło o to, że pokrowiec mógłby być trochę przykurzony, co zniwelowałoby efekt bijącej po oczach bieli kropek. W zasadzie to nawet nie powinien być czysty biały, tylko czymś lekko złamany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa! Bazylowi jednak chyba chodziło o to, że pokrowiec mógłby być trochę przykurzony, co zniwelowałoby efekt bijącej po oczach bieli kropek. W zasadzie to nawet nie powinien być czysty biały, tylko czymś lekko złamany

Dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.