Skocz do zawartości

M1151A1 w/B1 GMV-S - ISOF, ICTS - Academy/scratch


kubisz

Rekomendowane odpowiedzi

Model to M1151A1 w/B1 GMV-S należący do Iraqi Special Operations Forces, w malowaniu i oznakowaniu Iraqi Counter Terrorism Service, walczącej z tymi ścierwami z państwa islamskiego. Czyli temat jak najbardziej na czasie, niestety...

Powstał na bazie zestawu Academy, dodatki:

- tylna zbudowa, przedni zderzak i anteny Symphony od podstaw,

- blacha ryflowana Aber PP05 (na tylnym zderzaku),

- koła Panzer Art (RE35-212) Road wheels for HUMVEE (late pattern),

- 2 x karabin M240 i swingarm z tyłu: Trumpeter (06614) M242 Bushmaster 25mm chain gun & M240 7.62mm MG,

- kanistry z zestawu Pro Art Models (PAU-35047) Jerry Can Set For Modern Vehicles,

- żywiczne osłony klimatyzatorów w tylnych nadkolach z zestawu Legend (LF1227) M1151 Detailing set,

- szperacze na masce z zestawu Bronco (35101) "Buffalo" 6x6 MPCV with Slat Grill Armor Version (Flachenty - dzięki ),

- kalkomanie na zamówienie (Melius Manu - dzięki ).

Nie przerabiałem nic w zawieszeniu, wydechu oraz przy masce, z dwóch powodów. Po pierwsze - model kupiłem już ze złożonym podwoziem i maską. Po drugie - nie chciałem sobie obrzydzić tych rzeczy przed czekającym następnym M1151, w nim już będzie jazda na całego...

 

 

ICTS%201.jpg~original

ICTS%202.jpg~original

ICTS%203.jpg~original

ICTS%204.jpg~original

ICTS%205.jpg~original

ICTS%206.jpg~original

ICTS%207.jpg~original

ICTS%208.jpg~original

ICTS%209.jpg~original

ICTS%2010.jpg~original

ICTS%2011.jpg~original

ICTS%2012.jpg~original

ICTS%2013.jpg~original

 

I moja iracka "armia":

DSCF2154_1.jpg~original

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, że kalki są z tego zestawu. Powiedz miałeś jakieś problemy z nimi.

Nie są z zestawu, ale to pewnie tylko drobne "przejęzyczenie" z Twojej strony. Nie, nie miałem żadnych problemów, kładły się elegancko

 

 

Super model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.