Skocz do zawartości

Stug III ausf F Ostketten 1/35 Dragon


Matthew

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to mój kolejny model. Wiem że jest zapewne masa błędów, ale tak to jest na początku Ja jestem zadowolony z efektu, bo dopiero się ucze i całą to zabawę na poważnie dopiero zaczynam, tak więc proszę o uwagi i komentarze, co zmienić, poprawić itd. aby kolejne modele już takowych błędów nie miały . Przepraszam za słabe fotki, jak cykne lepsze to wrzucę.

Pozdrawiam

 

6yy94c2.jpg

80v5qww.jpg

6lbu2xg.jpg

8383shz.jpg

81fraqg.jpg

6wpahzr.jpg

8g4dv1i.jpg

6xljdld.jpg

6z77kn6.jpg

6kk3htt.jpg

6ov4fi0.jpg

73b8p41.jpg

867g7l1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy na pancerzu są ślady po butach? bo jeżeli tak to rozmieściłeś je niestety bez ładu i składu :] urywają się nagle.. i zazwyczaj jest to jedna stopa tylko.. przy wdrapywaniu się na coś.. np. na jakiś większy kamień, zauważ jak często nogi stawiasz obok siebie.. w twoich śladach tego właśnie brakuje

poza tym.. wyglądają jak by cały wóz był pokryty szronem i ktoś poskakał na nim na jednej nodze - i odcisnął parę śladów..

 

ogólny efekt eksploatacyjny całkiem ciekawy - tylko właśnie rażą te odciski :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne są te gąski zawsze chciałem mieć ten model ale go w sprzedaży nie było a teraz stoi prze moimi oczami...... co do wykonania nie pasuje mi rdza na gąskach i na tylnej płycie reszta nawet nawet ocena 3/6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie Ostketten, a Winterketten.

 

Model całkiem niezły, choć ślady po butach i niektóre odpryski są dość kontrowersyjne, podobnie jak rdza na gąskach i zerdzewiały deflektor, czy podkreślane suchym pędzlem bandaże kół. Poza tym zdecydowanie brakuje brudzenia wanny i zróżnicowania kolorystycznego.

 

KLIK! -> StuG III Ausf.B

 

Tu jest doskonały SBS dot. malowania zimowego napisany przez Michaela Rinaldiego. Polecam!

 

Pozdrawiam,

Mateusz

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc zgodnie z zapowiedzią daje lepsze zdjęcia. Tak więc teraz też proszę o komentarze. Muszę się nauczyć fotografować modele bo mi to kiepsko idzie

Proszę, oto zdjęcia:

7wekn86.jpg

8aoefr4.jpg

82aqpol.jpg

8b45jtk.jpg

6ydksad.jpg

7yejuc0.jpg

86gsy1s.jpg

6ocrwd4.jpg

8bj2lo7.jpg

 

Pozdrawiam Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainwestuj 2 zł w dużą kartkę jednolitego koloru-niebieskie ,czarne tło do nabycia w sklepach papierniczych i dla plastyków poprawi to znacznie jakość zdjęć.Te obecne zdjęcia są lepsze ale duży minus daje tło jakie dałeś,na jednolitym model będzie bardziej wyrazisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

 

Chociaż jestem 'samolociarzem' to kilka pancernych modeli skleiłem i Twój mi się podoba Faktycznie te ślady stóp są trochę nieprzekonywujące ale koledzy już powiedzieli o błędach i niedociągnięciach...

 

W każdym razie bardzo podoba mi się malowanie pancerza. Wygląda tak jakby było z -40 mrozu i to widać na zdjęciach

 

 

Pozdrawiam Ipkinss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jarzmo działa nie jest krzywo osadzone? Bo tak trochę wygląda.

Osobiście mi się model bardzo podoba, te gąski są takie "inne" od większości, wyglądają agresywnie, że tak powiem. A stópki na modelu w moim odczuciu są jak najbardziej na miejscu. Wielki plus za udane zimowe malowanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że się podoba co po niektórym

kiedy go wybłocisz i ustawisz w śniegu? :P taki model aż się prosi o co najmniej jedną porządną zaspę na podstawce :P

Pracuję nad tym

jak potrzebujesz szkopskiego narciarza

To te figurki ujdą?

http://www.hobbysta.pl/figurki-german-ski-troops-p-4778.html

jak potrzebujesz szkopskiego narciarza to się odezwij

Wielkie dzięki za pamięć i chęci, ale narazie zaczynam zabawę i wolę poćwiczyć na swoich rzeczach, żeby później nie żałować. ;)

Zainwestuj 2 zł w dużą kartkę jednolitego koloru-niebieskie ,czarne tło do nabycia w sklepach papierniczych i dla plastyków poprawi to znacznie jakość zdjęć.Te obecne zdjęcia są lepsze ale duży minus daje tło jakie dałeś,na jednolitym model będzie bardziej wyrazisty.

Tak zrobię, dzięki.

I dzięki za komenty .

 

Matthew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba bardzo twój model

Dzięki

Czym malowałeś Gąsiennice ? (chodzi mi konkretnie o numer i firme)

Już mówię, podkład Flat Black Model Mastera nr 1749, później pobrudzone pastelami głównie odcień brązu a na koniec przetarte Humbrolem 11.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny modelik nawet bardzo. Gąski standardowo pordzewiałe na max. ale już chyba nie zobaczę takich normalnych Spróbuje sam coś wymóżdżyć ale za efekt nie ręczę bo lewy trochę do tego jestem:). Ślady stóp to kwestia dyskusyjna bo załoga ma wyćwiczone techniki wsiadania i raczej nie stawia się nóg obok siebie przy wejściu bojowym. np przy T72 i pochodnych byłby od strony działonowego i dowódcy tylko jeden ślad a kierowcy góra dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.