Skocz do zawartości

[G] StuG III ausf G tamiya


Godfryd

Rekomendowane odpowiedzi

No wiec tak: jest to mój pierwszy temat tutaj A oto moje najświeższe wypociny. Modelarzem dobrym nie jestem wiec cudów sie nie spodziewajcie.

Maluje pędzlem błoto to wikol kawa i mąka rdza to pastele a brud to węgiel artystyczny. Modele sklejam prosto z pudełka jedynie siatki zrobiłem sam bazując na pomyśle Artka. Może będzie pod to winetka ale nie w najblizszym czasie. Pozdr

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/80ac2e7ff3c04f3a.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ec8042cf1762c4ac.html

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie jesteś dobrym modelarzem, to zmienisz zdanie jak zobaczysz moją pierwszą pracę, którą tu opublikuję

 

Mi się podoba, choć pancerka mnie tak nie kręci jak latadła z II WŚ

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak maciek pomelało mi sie juz poprawiłem thx. kolor bazowy to tamiya dark yellow. ogólnie na innym foruk krytykowana jest ilosc błota i to ze model wygląda jakby był w wielokolorowym kamo. moze to wina swiatła bo model jest w JEDNOKOLOROWYM malowanu a jest taki pordzewiały i pobrudzony bo bedzie niebawem na blotnistej winetce. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 5 years later...

Eh nie chce mi się znowu wklejać łopaty

A na serio to może niech któryś z moderatorów zwróci uwagę naszemu domorosłemu archeologowi, żeby nie odkopywał wątków i nie dodawał nic nie znaczących komentarzy, bo nie jest to pierwszy raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SORRY tomek 1447! czegoś nie rozumiem ,albo tak się zestarzałem że już widzę inaczej niż inni, albo widzę dobrze i to ja mam racje. Jeśli moderator zechce mi zwrócić uwagę, to na pewno wezmę ją sobie do serca. Jeśli uważasz mój post za nic nie znaczący, to po co Twój komentarz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie odkopywał wątków i nie dodawał nic nie znaczących komentarzy, bo nie jest to pierwszy raz.

Tomek ale to nie jest zakazane i mod nie ma prawa interweniować ,co do nic nie znaczących postów to takich delikwentów jest więcej ale "co Pan poradzisz ?nic Pan nie poradzisz" :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eljazz zupełnie nie chodziło mi o twój wpis, tylko o post kolegi jakub97

 

Tomek ale to nie jest zakazane i mod nie ma prawa interweniować ,co do nic nie znaczących postów to takich delikwentów jest więcej ale "co Pan poradzisz ?nic Pan nie poradzisz"

Niby prawda.

Dobra już daje sobie spokój, bo nie chcę rozpoczynać żadnych bezsensownych słownych potyczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.