Skocz do zawartości

SdKfz 251/22 D


Artek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Modelik wreszcie skończony. Link do warsztatu:

http://www.old.modelarstwo.org.pl/forum/viewtopic.php?t=22360&postdays=0&postorder=asc&start=90

Model Dragona w skali 1/35, malowany pędzlem, Pactrami, Humbrolami, Revellami. Figurki MiniArt (echh ta jakość ) Ogólnie kleiło się fajnie ale nie polecam go dla początkujących ponieważ jest pare buraczków na które modelarz się po prostu nadziewa robiąc model zgodnie z instrukcją. Oto fotki:

th_IMAG1247.jpgth_IMAG1245.jpg

th_IMAG1248.jpgth_IMAG1250.jpg

th_IMAG1249.jpgth_IMAG1246.jpg

 

Pozdrawiam

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artek! Za brudny! Nie macie tam czyściwa w zabawkowym za rogiem? Byś wziął posmarował, poczyścił i by był ozdobą kolekcji

 

A ten facio na skraju podstawki, dupskiem do kolegów odwrócony to co robi, bo cosik nie kumam?

Model wyszedł lepiej niż się spodziewałem, a spodziewałem się, że będzie super-extra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dormitor... ja mam pojedyncze modele ... a nie KOLEKCJĘ

 

Dzięki za koment. Ten kolo w założeniu taktycznym ma odnosić pustą łuskę gdzieś... w bliżej nie określone miejsce w którym odkładają puste łuski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta figurka jakaś taka... jakby on do tyłu coś podawał...

Pewnie nuci przy tym odkładaniu pustej łuski na miejsce, w którym odkłada się puste łuski:

Vor der Kaserne

Vor dem großen Tor

Stand eine Laterne

Und steht sie noch davor...

Rammsteina to oni chyba na tym patefonie nie słuchają...

 

Podstawka też cool. Jak rozumiem, żeś znowu samodzielnie ją wykonał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry, mocny wash, mocne przetarcia, ale wygladaja w porzadku, sa tam gdzie powinny byc i pasuja do jakosci niemieckich pojazow pod koniec wojny, dodatki tez bardzo eleganckie. Wnetrze OK, ale jak na moj gust przydalo by sie wiecej kurzu, zarowno wewnatrz jak i na pojezdzie. Ale to tak troszke.

Podsumowujac, model przekozacki, wypedzlowany pieknie, wybrudzony z wyczuciem i realistycznie, tylko troszke kurzu mu brakuje w moim odczuciu, ale wiesz, ja to jestem zboczony na punkcie zakurzonych chorwackich i serbskich T-55A . Podstawka i dodatki, chociaz proste, dodaja mu sporo zycia. Figurki to nie moja dzialka, boje sie ich jak diabel swieconej wody, ale tez dodaja zycia i jak na moj gust sa dobrze wykonane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze. Cóż z lipnymi figurkami mam właśnie ten problem że o ile całość wygląda w miarę to oczka są koszmarne. Zdecydowałem juzże na przyszłość będę kupował żywiczne głowy gdzie wszystko jest dużo lepiej odwzorowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.