Skocz do zawartości

TYGRYS - ZIMOWY POLIGON


rollingstones

Rekomendowane odpowiedzi

Kontrowersyjny projekt – jednym się podoba, drugim nie – dla mnie to poligon nowoczesnej chemii modelarskiej. Dużo dała mi ta praca i traktuje ją z dużym sentymentem. Wszystko miało wyglądać inaczej ale nie wiedziałem że tygrysy umieją latać. W odróżnieniu od odsłony w Kielcach dodałem jeszcze trochę żółtego filtru na pojazd. Więcej zmian nie będzie.

IMG_0002-25.jpg

IMG_0015-4.jpg

IMG_0014-7.jpg

IMG_0012-3.jpg

IMG_0011-8.jpg

IMG_0010-6.jpg

IMG_0008-15.jpg

IMG_0005-18.jpg

IMG_0004-22.jpg

IMG_0003_2-5.jpg

IMG_0008-16.jpg

IMG_0009-15.jpg

IMG_0009-16.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diorama jest rzeczywiście piękna, jedynie figurki mi nie pasują do koncepcji... są za czyste, zamało wycieniowane...

 

Ale za to kotem jest jak marzenie.

 

 

Pozdrawiam Dumo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podobac to on sie tylko moze z zazdrosci, bo kurcze kolego to jest inny poziom malowania- 1 klasa. Przyczepie sie jednak do figurantow, otoz zdecydowanie sa za czysci w porownaniu z pojazdem i charakterem terenu.

Pieknie, pieknie az nawet ten juz objechany do bolo tygrys budzi podziw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam... figurasy to mi nawet pasują...

Czołg żeczywiście pierwsza klasa, a dioramka bardzo realistyczna.

Może by się pobawić zdjęciami w photoshopie i dodać jakieś fajne tło ;)

Błoto niby za ciemne, no ale w polu w zimie to różnie bywa.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na żywo - i zaliczam się do grona osób którym się podoba. Na żywo widać "mokrość" tego błota, jego błysk. Świetny efekt. Na żywo nie podobała mi się lufa. Miała bardzo grubą warstwę poszarpanej białej farby na sobie, chyba ciut przesadzony efekt. Ale to nie umniejsza genialności działa.

Rollingstones, na przyszłość rób też zdjęcia z poziomu wzroku figurek - kozacko takie fotki wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model bardzo przyjemny dla oka . Jednak zimowe fronty & kamuflaże dają spore pole do manewru jeżeli chodzi o wykorzystywanie pewnych technik tak jak napisaleś , w dodatku prezentują się bardzo atrakcyjnie.

Ten Tygrysik to jakiś nowszy Dragon >?

Pzd|2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figury średnio...tzn jak zwykle ja sie nie znam ale średnio jak na Ciebie.

Nie podoba mi sie że górny właz jest otwarty... to w sumie taki "dups" ale jak czołg jedzie w akcji wątpe żeby miał otwart.

Ogólnie model i dioramka super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję

ustosunkowując się

Figury - to moja wina - nie powinno się ich malować w 3 godziny przed zawodami dodatkowo oglądajać mecz. TO za mało czasu. Brakuje im 3 godzin.I to fakt - Teraz zmieniam metody figury malować będę relaksacyjne w trakcie projektu

Lufa - to nie farba a still water - coś mnie podkusiło aby na lufie spróbować ułożenia śniegu na czołgu - doświadczenia mają to do siebie że zdarzają się nie udane. I tak było tu - zanim starłem vallejo water pokochało się z vallejo air color.

Najbardziej zadowolony jestem z tego że projekt ten się ukończył - trzeba pamiętać że tygrys zaliczył dwumetrowy upadek i fajnie nie wyglądał.

Błoto i śnieg- przepis jest prosty - przerobiony i mozna z niego korzystać -opis jest w warsztacie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.