Skocz do zawartości

T-34 na starej fotografii. Dragon 1:35


Panzer

Rekomendowane odpowiedzi

więc raczej nie darady od tak uzyskać takiego efektu

 

Oj da się da, może nie tak dosłownie ale w pewnym stopniu tak, jak zrobię coś przyzwoitego to tu wkleję przez program ACDSee. Co do modelu to chciałbym zobaczyć w kolorze ;) można?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha,

 

 

Fajny tygrysek. Co bym takie rainsy z ręki na modelu robił

 

Pędzle skombinowałem z http://www.brusheezy.com/brushes

Jest z czego wybierać. Akurat siedzę nad zdjęciami z Mławy (rekonstrukcja w ubiegła sobotę była). Umyśliłem sobie, że z jednego zdjęcia z pseudo-Panzer II zrobię pocztówkę. Na razie wycinam pirotechnika na quadzie . W kadr wlazł skubany.

 

Pozdro.

 

Pablo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ElPablo. Ja znalazłem sporo fajnych pędzli i wzorków na stronie magazynu PSD. http://www.software.com.pl/prt/view/aktualnosci.html

Coś jednak pozmieniali na tej stronce....

 

Spoko, nie ma sprawy. Zaraz skończę tego panzera II, to wsadzę go na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, Wy tu o fotografiach gadacie :p no cóż... Ale pozwoliłem sobie zrobić na szybkiego mniej więcej zdjęcie archiwalno-podobne mojego modelu w ACDSee, gdybym mógł dodać takie fajne zagięcia jakie porobił ElPablo to było by fajnie, ale ten program tak nie może :(

 

b2baf615faaa5570m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ElPablo. Ja znalazłem sporo fajnych pędzli i wzorków na stronie magazynu PSD. http://www.software.com.pl/prt/view/aktualnosci.html

Coś jednak pozmieniali na tej stronce....

 

Spoko, nie ma sprawy. Zaraz skończę tego panzera II, to wsadzę go na forum.

 

A poniżej "Panzer II" z rekonstrukcji w Mławie. Z daleka to nawet podobny : )

 

Pozdro.

 

Pablo

 

4b1f46cf7da07513.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panzer tak więc modelik fajny i przyjemny ale według mnie brakuje washa, być może on jest ale na zdjęciach aż tak tego nie widać, tak wiec troszeczkę więcej washa by nie zaszkodziło, po drugie wylot lufy jest nie domalowany, w środku widać kolor plastiku po trzecie i ostatnie, fajnie by wyglądało bardziej zakurzone podwozie, aaaaa i obicia, obicia i jeszcze raz obicia! Bardziej by ożywiły model Ogólnie model i wykonanie na duży +

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, Wy tu o fotografiach gadacie :p no cóż... Ale pozwoliłem sobie zrobić na szybkiego mniej więcej zdjęcie archiwalno-podobne mojego modelu w ACDSee, gdybym mógł dodać takie fajne zagięcia jakie porobił ElPablo to było by fajnie, ale ten program tak nie może :(

 

b2baf615faaa5570m.jpg

 

Hello,

 

Szalchcik, nie łam się. Jak nie masz możliwości zabawy z photoshopem, to warto za Gimp-a się złapać. Darmówka, a do tego ludzie też robią fajne rzeczy. Dziś widziałem całkiem niezły zestaw brushy do niego. Pełen wypas. Można tak foty przerabiać aż miło.

 

Pozdro.

 

Pablo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szalchcik, nie łam się. Jak nie masz możliwości zabawy z photoshopem, to warto za Gimp-a się złapać. Darmówka, a do tego ludzie też robią fajne rzeczy. Dziś widziałem całkiem niezły zestaw brushy do niego. Pełen wypas. Można tak foty przerabiać aż miło.

 

Pozdro.

 

Pablo.

 

Dzięki, na pewno skorzystam z gimpa, tak naprawdę miałem z nim trochę do czynienia w tamtym roku w szkole na informatyce ale krótko. Jutro ściągnę i się bardziej pobawię Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panzer tak więc modelik fajny i przyjemny ale według mnie brakuje washa, być może on jest ale na zdjęciach aż tak tego nie widać, tak wiec troszeczkę więcej washa by nie zaszkodziło, po drugie wylot lufy jest nie domalowany, w środku widać kolor plastiku po trzecie i ostatnie, fajnie by wyglądało bardziej zakurzone podwozie, aaaaa i obicia, obicia i jeszcze raz obicia! Bardziej by ożywiły model Ogólnie model i wykonanie na duży +

 

Ha,

 

Zasługa nie dla mnie, tylko gościa, który kupił podwozie gąsiennicowe z Bundeswehry i bawił się palnikiem. Poniżej zdjęcie tegoż panzera "przed".

 

32df2ac4195e2a3c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:haha: ten quad przy chacie fajnie się komponuje z tematyką. Dobrze, że go wymazałeś

 

No popatrz poniżej. Tego już się wymazać nie da : (

 

a7c6bb773bb92709.jpg

 

Na usprawiedliwienie trzeba dodać, że widowisko nie mogło być nieme. zatem coś musiało strzelać. Padło na garść pestek i kałacha.

 

Pozdro.

 

Pablo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ma imitować StG44 ??

Ale fakt, te widowiska muszą mieć oprawę dźwiękową.

Co do fotek to znalazłem jeszcze takie

sepiastare.jpg

tunezjasepia.jpg

Trochę to nie w temacie wątku, ale może admin nas nie przeklnie. W końcu wymieniamy poglądy w sprawie obróbki zdjęć.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wodzik,

 

widzę, że kolega ma fajne zapędy Nieźle. Taki tygrys 1:1 i można już niezłe reko robić. Studzianki, Falaise...

 

Od jakiegoś czasu kombinuję, co by sobie takie zdjęcia zrobić w Munster. Tam to są modele! Dla zainteresowanych http://www.panzermuseum.com/

 

Pozdro.

 

Pablo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.