Skocz do zawartości

Hetzer - "Tam królował blues" wiosna 1945


rollingstones

Rekomendowane odpowiedzi

Malirung piękny, szkoda tylko, że nie "wyryłeś" włazu inspekcyjnego na tylnej płycie, o którym zapomniała Tamcia. Aha Sebastian zapomniał dodać, że przy oglądaniu trzeba włączyć obowiązkową nutą:

http://fiszila.wrzuta.pl/audio/oWjiyu7nxN/04_-_dzem_-_wehikul_czasu

Słuchać i zachwycać się modelem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha Sebastian zapomniał dodać, że przy oglądaniu trzeba włączyć obowiązkową muzyczkę:

http://fiszila.wrzuta.pl/audio/oWjiyu7nxN/04_-_dzem_-_wehikul_czasu

Słuchać i się zachwycać modelem...

 

Chyba raczej:

http://michalu.wrzuta.pl/audio/7KWgOREtrd/ruskie_hity_-_katiusza

 

Urzekło mnie malowanie płaszcza, płynność przejścia kolorów.

Tylko ten wieszak na km'a wychodzi jakoś tak łyso w konfrontacji z resztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dumo - a dlaczego nie mogły być - jest wiele zdjęć z środka lata nawet gdzie pojazdy miały zimowe traki.

Jakub - dzięki za link

Rafał - niestety to kwestia zdjęć - trawa jest podniesiona ale makro ją pląta jak dredy

Smoku - może masz rację - dodam kilka obić - przemyślę to

Aleks -dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na permanetny brak czasu, rezygnuję z uczestnictwa z for internetowych. Proszę moderatora o usunięcie moich wątków. Przepraszam ale brak możliwości w uczestniczeniu w zyciu forum uniemożliwia mi moralenie uczestnictwo w ktegorii oceny prac. Do zobaczenia na żywo. Od tej pory nie odpowiadam na privy. To był zaszczyt z wami współpracować. Czapka z głowy z mojej strony. pozdrawiam SW .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Na początek prosba do Reggego - zlikwiduj stary wątek

 

Praca jest znana ale mam nowe zdjęcia, i chcę poprawić jakość swojej galerii - myślę że się nie obrazicie a zawsze się może coś komuś przydać.

 

pozdrawiam

 

IMG_5655.jpg

IMG_5634.jpg

IMG_5638.jpg

IMG_5642.jpg

IMG_5646.jpg

IMG_5660.jpg

IMG_5637.jpg

IMG_5640.jpg

IMG_5647.jpg

IMG_5654.jpg

IMG_5656.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh, taż w Lublinie zdążyłem zobaczyć Ale te dwie buteleczki dopiero teraz spostrzegłem - widocznie słabo patrzyłem, albo ostrość widzenia była coś nie tego

Tak czy inaczej kawał dobrej roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek prosba do Reggego - zlikwiduj stary wątek

Reggy jako kawał wredoty jak zwykle nie posłucha i starym zwyczajem łączy tematy Przynajmniej jest skala porównawcza ile dają lepsze fotki

 

P.S. Piękne to wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajna dio tylko 1 rzecz mi sie nie podoba. ta peknieta gasienica zsunela by sie na ziemie cala a nie pozostala na kolach a tym bardziej odsunela na bok. zakladamy ze czolg jechal w czasie pekniecia a wiec przez chwile poruszalby kolami a to wystarczyloby zeby gaska lezala na ziemi. jesli czolg bylby zaparkowany i wtedy pekla to sprawe zalatwilaby grawitacja. oprocz tego genialna dioramka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajna dio tylko 1 rzecz mi sie nie podoba. ta peknieta gasienica zsunela by sie na ziemie cala a nie pozostala na kolach a tym bardziej odsunela na bok.

Chyba że ktoś chciał ją naprawić -))) a tak na poważnie temat gasienicy długo był wałkowany i solidarnie został uznany jako prawidłowy, a ilosc zdjęć z fantazyjnie i wręcz niemożliwie poukładanymi gasienicami pozwala naprawdę na dużą swobodę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.