Skocz do zawartości

Fiat 500F


Krzychu126

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ładna pogoda, więc na podwórze wychodzą dzieci małe i duże... niektóre robią zdjęcia

...Fiacik w stylu cult.

-obniżyłem zawieszenie

-dorobiłem przewody zapłonowe

-zrobiłem nową końcówkę wydechu

-wnętrze w kolorze czerwonym

-czarny matowy lakier

-malowane ręcznie krzyże maltańskie imitujące malowane ręcznie krzyże maltańskie

-opony z białymi pasami

-brak znaczka Fiat z przodu

 

Foteczki:

100_2063.jpg

100_2064.jpg

100_2065.jpg

100_2066.jpg

100_2068.jpg

100_2069.jpg

100_2070.jpg

100_2071.jpg

100_2072.jpg

100_2073.jpg

100_2075.jpg

100_2076.jpg

100_2077.jpg

100_2078.jpg

100_2079.jpg

100_2083.jpg

100_2084.jpg

100_2085.jpg

 

Byłoby na tyle...

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje uwagi:

- Nierówne ramki przy oknach

- Nierówny srebrny pasek na karoserii miedzy dachem a bokami

- Nierówne przejście między białymi bokami opon a czarnym czołem

 

Podoba mi się czarny matowy lakier i ogólne podejście do modelu - coś innego niż wszyscy robią

 

Pozdrawiam

 

Mors

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że są do poprawienia

 

Z szyb można delikatnie podskrobać drewnianą wykałaczką lub zaostrzoną zapałką. Srebrny pasek na karoserii można domalować pędzlem 00 lub 000, a koła też nie powinny stanowić problemu

 

Pozdrawiam

 

Mors

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie te nie równe ramki przy szybach ,było by super ,a tak to jest "tylko" nieźle

 

P.S. Szybko go skleciłeś ,przecież nie dawno prezentowałeś go w "zakupach"

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny model Prezentuje się to maleństwo dośc dobrze. Jeśli poprawisz te małe niedociągnięcia które Ci koledzy wytknęli będzie super. A jeszcze tydzień temu oglądałem ten model wyjęty prosto z pudła

Mam nadzieję, że za miesiąc ujrzę go znów na żywo.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość radzę Ci zaopatrzyć się w taśmę maskującą, a efekt końcowy bedzie o niebo lepszy. Podoba mi się czerwony kolor na tapicerce - jaka to farbka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu126 bryczka prezentuje się nieźle. Mam jednak małe ale do lakieru/koloru. Matowy kolor jest chyba najtrudniejszym do malowania, ponieważ powierzchnia pod niego musi być przygotowana idealnie - i to Ci niestety nie wyszło

Od strony pasażera na tylnej ćwiartce idzie pionowa linia, która kończy się na przetłoczeniu w którym jest ubytek. Sama faktura czarnego matu jest jak papier ścierny - ma dużą ziarnistość. Zdaje sobie sprawę, że położenie idealnego czarnego matu jest baaardzo trudne ( sam jeszcze się nie odważyłem), dlatego masz u mnie + za samą próbę kładzenia w/w kolorku

 

Pomysł jak najbardziej mi się podoba - jest odważny i nietuzinkowy, ale wykonanie jeszcze kuleje...

 

Pozdrawiam

Messer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.