Skocz do zawartości

Scania T143M 500 Topline


pudzian30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam model zrobiony troche ma szybko bo czas mi sie skończył a nie chciałem żeby model leżał w częściach. troche błedów jest, ale cały czas się uczę. Aha i przepraszam za słabą jakość zdjęć ale aparat mi wysiadł i robiłem telefonem.

 

20091129058.jpg

20091129055.jpg

20091129056.jpg

20091129059.jpg

20091129060.jpg

20091129061.jpg

20091129062.jpg

20091129063.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba, ładny lakier, nieźle położony, czysto sklejony model. Na minus to tylne klosze oraz przednie kierunki, brak połysku lakieru, brak przewodów w silniku. Mogłeś jeszcze pomalować uszczelkę przedniej szyby , pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scania bardzo fajna można wiedzieć jakiej firmy farbką malowałeś ten model?.Mnie osobiście dziwnie wygląda rama taka jakby troszkę za krótka no ale to nie twoja wina tylko taka konfiguracja.Ogółem model bardzo fajnie wykonany zwłaszcza, że robiony na (szybkiego)

 

pozdrawiam kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety szkoda paru błędów... najbardziej żal, że nie poprawiłes Italeri i nie przedłużyłeś rozstawu osi o 33 mm. Strasznie to wygląda... za tylną ścianą od razu siodło

 

Sklejasz modele na czas, czy na jakość ? Jeżeli na czas, to nic nie osiągniesz

 

Scania nazywa się T143M 500 Topline, a nie tak jak Ty napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna ,ale ta krótka rama ... Trochę psuje całokształt

A powiedz coś więcej na temat budowy Torpedki.

Sprawnie się to klei czy występują jakieś problemy ?

Wnętrze wchodzi na luzie od spodu czy nie wklejałeś tylnej ściany ?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny model wyszedł jak na szybko klejony... czysto i schludnie tak trzymaj!

 

 

Trucknology czepiasz się ramy i błędów kolega napisał , że kleił szybko i poczatkującym jest. Wklej coś swojego to pokrytykujemy bo w ostatnich kilkunastu tematach nic Twojego nie widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pare problemów. Mocowani do tłumika nie pasuje. Zbiornik tez musialem troche przesunąć. nie idzie wlożyć srodka od dołu każdy element malowałem osobno potem było trzeba delikatnie skejac. Miałem plan całość polakierować, ale jestem kierowcą i czasu brak jak to w tym zawodzie. Mam w planach na warsztat wziąść teraz dafa xf 105 ale to moze w nastepnym tyg i wtedy bede prowadził relacje z budowy żeby nie było błedów a było lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Witam.

Ja mam tylko jedno, model ok, ale te zdjęcia, żeby coś zobaczyć to trzeba się wpatrywać, a jak by tak kilka sekund poświęcić na ich rozjaśnienie, to było by ok.

Twoje zdjęcie w orginale:

20091129058jpg.jpg

I to samo zdjęcie po 5 sek. poprawce. i co lepiej?

20091129058.jpg

Chyba więcej widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega już napisał że będzie relacja i gorąco zachęcam do tego, jak widzisz jest tu wiele osób które pomogą, a zdjęcia to sekundy w budowie modelu , pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.