Skocz do zawartości

Schlingmann TLF 16/25 Mercedes Benz Atego1529 AF


Mark666

Rekomendowane odpowiedzi

Tu niema "względu" do silnika. Jest sama miska i jak dobrze pamietam dolna część skrzyni. Kabina niestety na stałe jest nie podnosi się Świetny model!!

 

P.s Teraz to mnie zmotywowałeś aby dokończyć mojego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dopięte na ostatni guzik;] Bardzo, ale to bardzo podoba mi się to czyste wykonanie + mnóstwo detali porozrzucanych po całym modelu.

Czy można dodać coś jeszcze do tego komentarza? Chyba nie, wiec niech moim komentarzem będzie zacytowany komentarz kolegi.

Piwo to za mało, daję szampana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za komentarze. Myślę że następny strażak -- Peterbilt -- nie będzie gorszy . Długo trwała budowa , bo nie lubię robić czegoś na siłę, wtedy zawsze coś się popapra.

Taki mały suplement --- czyżby początek -- Red Galery--??

v2012042220003862603584.jpg

 

Na pewno dojdą jeszcze dwa wozy , ale to zaledwie" czubek góry lodowej."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem ogromnym fanem tego modelu. Uważam, że Revell odwalił z nim kawał dobrej roboty i już nie mogę się doczekać kiedy sprawię sobie swojego Schlingmann'a. Z tego powodu bacznie obserwowałem Twoją pracę nad nim i niecierpliwie wyczekiwałem kolejnych postów. Aż się miło na sercu robiło gdy do szafek trafiały kolejne sprzęty.

 

Efekt końcowy jest więcej niż zadowalający i po otwarciu szafek widać jest ilość pracy jaka została w niego włożona. Jest schludnie i czysto, jak na poświęceniu nowego wozu dla jednej z OSP

 

Tym nie mniej do pełni radości brakuje mi tu dwóch rzeczy:

 

1. Wyraźniejsze pogłębienie linii podziałowych

2. Wash na elementach wyposażenia pożarniczego

 

Te dwa zabiegi podkreśliłyby detale, a szoferka z pogłębionymi liniami podziału zyskałaby na trójwymiarowości.

 

Poza tym jest naprawdę soczyście

 

Gratuluję i pozdrawiam!

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba Mercedesik. Najbardziej przypadł mi do gustu sprzęt pochowany w "szafkach". Musiałeś się nieźle napracować przy malowaniu takiej ilości detali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super model. Sam na niego poluje. Jest maly szczegol ktorego nie pomalowales. Są ta te kwadraciki przy roletach.

 

http://czerwonesamochody.com/data/media/164/338K94_lewa_skrytka.jpg. To u gory z tym drutem.

 

Tak wiem, ale połapałem się za póżno. To bardzo stresujący model , aczkolwiek po zrobieniu daje pewną dozę zadowolenia.

Dzięki za koment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark to za mercedesa dostałeś pierwsze miejsce ? Mi się wydawało i przynajmniej tak pisało na listach zwycięzców (Gdzie daje sobie rękę uciąć), że za Bedforda ta nagroda.

 

Tak czy siak, gratulacje !

 

PS : I po ogłoszeniu list miałem racje :

 

PC2-S

Nr Imię Nazwisko Miejscowość Klub Nazwa modelu Ocena Miejsce

277 Marek Siądecki Lublin ind. Bedford "OBDL" 86 1

187 Krzysztof Ceforski Kielce MOPR Peterbilt + Trailer "Nascar" 81 2

73 Krystian Zawistowski Lublin ind. Volvo FH 16 80 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark to za mercedesa dostałeś pierwsze miejsce ? Mi się wydawało i przynajmniej tak pisało na listach zwycięzców (Gdzie daje sobie rękę uciąć), że za Bedforda ta nagroda.

 

Tak czy siak, gratulacje !

 

PS : I po ogłoszeniu list miałem racje :

 

PC2-S

Nr Imię Nazwisko Miejscowość Klub Nazwa modelu Ocena Miejsce

277 Marek Siądecki Lublin ind. Bedford "OBDL" 86 1

187 Krzysztof Ceforski Kielce MOPR Peterbilt + Trailer "Nascar" 81 2

73 Krystian Zawistowski Lublin ind. Volvo FH 16 80 3

A nic już nie wiem, powiedziano mi że za Merca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.