Skocz do zawartości

U-60, Uboottyp IIc, Mirage 1:400


donalyah00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie w galerii.

 

Oto efekt moich zmagań z wytworem Mirage'a. Przyznam, że nie jestem do końca zadowolony z osiągniętego efektu (źle usytuowane działko oraz problemy lakiernicze), ale udało mi się dobrnąć do końca. Odkryciem są dla mnie farby i Tensochromy Lifecolora. Mam tylko nadzieję, że w kolejnych modelach nie będę musiał ich używać tak obficie...

U60_061.jpg

U60_062.jpg

U60_063.jpg

U60_064.jpg

U60_065.jpg

U60_066.jpg

U60_055.jpg

U60_056.jpg

U60_057.jpg

U60_054.jpg

U60_058.jpg

U60_059.jpg

U60_060.jpg

U60_068.jpg

U60_067.jpg

Zapraszam do komentowania!

Pozdrawiam, Marek

Edytowane przez donalyah00
ponowne podlinkowanie zdjęć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje prace Marku niezmiennie mi się podobają. Delikatność i dopracowanie szczegółów jest godne zauważenia. Dobrze sobie poradziłeś jak to ująłeś z problemami lakierniczymi. Świetna praca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze kiosku, peryskopy i ogólna szczegółowość wykonania w tej skali powalająca. Olbrzymie brawa. Malowania mimo przeszkód, też niejeden model by się nie powstydził. Gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... można powiedzieć, że swego rodzaju standard

Wiadomo, bardzo wysoki Pewno się powtórzę, ale w Twoich pracach nie widać tej skali, dla mnie wygląda równie dobrze (a chyba i lepiej - także detal) niż w "72".

 

Marku, a nie pokusiłbyś się na trochę większą skalę - np. 1/144? Takie ładne uboociki... Pewno się powtórzę, ale w Twoich "400" nie widać tej skali, dla mnie wygląda równie dobrze (a chyba i lepiej - także detal) niż w "72". Dlatego trochę szkoda, żebyś się tak "rozdrabniał"...

 

 

bzzz-bzzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo Panowie!

 

... A do tego oryginalny pomysł na "podstawkę". Może czas ją obudować dokiem ?

Myślałem o tym, ale trochę mi szkoda zasłaniać modelu. Może kiedyś w większej skali...

 

Marku, a nie pokusiłbyś się na trochę większą skalę - np. 1/144? Takie ładne uboociki... Pewno się powtórzę, ale w Twoich "400" nie widać tej skali, dla mnie wygląda równie dobrze (a chyba i lepiej - także detal) niż w "72". Dlatego trochę szkoda, żebyś się tak "rozdrabniał"...

Przyznam, że obie "siódemki" Rhyadera oraz Twój Gato dały mi trochę do myślenia. Może kiedyś faktycznie sięgnę po 144-kę i pokuszę się o coś na kształt dioramy z fragmentem doku. Jeżeli tak się stanie to będzie to raczej jednorazowa akcja. Nie mam specjalnie miejsca aby trzymać większe modele - tą odrobinę przestrzeni na dłuższe kadłuby chcę zachować dla ciężkich krążowników IJN.

 

Kurcze chciałem jechać do Bytomia z modelem Orła w 400tce ale sie nie wyrobie, a z chęcią bym obejrzał tą IIjke na żywo.

Może jednak uda się dotrzeć? Jestem bardzo ciekaw Orła. Jeżeli jednak się nie uda - czy mógłbyś wrzucić fotki modelu na forum?

 

Pozdrawiam,

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki będą obowiązkowo, ale tak na prawdę jeszcze dużo pracy przede mną,

mijają już chyba dwa miesiące a ja jeszcze nie skończyłem kadłuba, kilogram szpachli, z kadłuba Mirage malo już co zostało.W zeszłym tygodniu udało mi się zakupić książkę Ajpressu

"Stalowe Drapieżniki" i tam uzyskałem sporo informacji i mogę ruszać dalej.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.